خرالدو مارتینو: هرگونه پیشنهاد خرید فابرگاس را رد خواهم کرد

Image caption چرالدو مارتینو پس از استعفای تیتو ویلانوا به خاطر ادامه درمان سرطان، به‌عنوان سرمربی جدید بارسلونا معرفی شد

خرالدو مارتینو سرمربی جدید بارسلونا در اولین کنفراس مطبوعاتی خود تاکید کرد که سس فابرگاس را به هیچ باشگاهی نمی فروشد.

مربی آرژانتینی جدید بارسلونا درباره پیشنهاد منچستر یوناتید برای خرید فابرگاس گفته است: "من وارد مسائل مالی باشگاه نمی‌شوم، اما با توجه به این که باشگاه دو پیشنهاد خرید را رد کرده، حدس می‌زنم که سومی را هم نخواهد پذیرفت. به بیان دیگر، فابرگاس در بارسلونا ماندنی است."

روز گذشته دیوید مویز سرمربی منچستر یونایتد در کنفرانس خبری خود گفته بود گفتگو برای جذب هافبک اسپانیایی "در جریان" است. اما بارسلونا تاکید کرده که هیچ پیشنهادی را برای خرید او نپذیرفته است.

در مراسم معارفه مارتینو سرمربی جدید بارسلونا، ژوزپ ماریا بارتومئو نایب رئیس باشگاه خطاب به مسئوولان منچستر یونایتد گفت حاضر نیست در ازای هرگونه پیشنهادی فابرگاس را به آن تیم بفروشد.

بارتومئو در این جلسه گفت: "علاقه منچستر برای به خدمت گرفتن فابرگاس طبیعی است، سس بازیکن بزرگی است و این گونه پیشنهادها مشکلی برای ما ایجاد نمی کند. موضوع این نیست که آنها چه مبلغی برای خرید به ما پیشنهاد می‌کنند، بحث است که ما نمی‌خواهیم او را بفروشیم."

بارسلونا دو پیشنهاد قهرمان فصل گذشته لیگ برتر را برای خرید فابرگاس رد کرد، آخرین مبلغی که منچستریونایتد برای خرید فابرگاس به بارسلونا ارائه داد، چیزی در حدود ۳۰ میلیون پوند بوده ‌است.

کارسخت 'تاتا'

خرالدو مارتینو پس از آنکه تیتو ویلانوا به خاطر ادامه درمان سرطان غدد بزاقی استعفاء داد، به عنوان جانشین او معرفی شد.

مارتینو ملقب به "تاتا" در اولین جلسه با رسانه‌ها با اشاره به خرید جدید بارسلونا یعنی نیمار گفت: "اگر مسی و نیمار نتوانند با هم هماهنگ باشند، این به دلیل این است که مربی یک مشکلی دارد و نه این دو بازیکن."

سرمربی جدید بارسلونا معتقد است که باید مطمئن بود که بازیکنان بارسلونا "همچنان تشنه پیروزی" هستند: "من باید سریع بازیکنان را بشناسم، و آنها هم متقابلا به من اعتماد کنند. ما اگر بتوانیم لحظه‌های به یاد ماندنی بارسا را ادامه دهیم، آن گاه موفق خواهیم بود."

او درباره رابطه بین سرمربی و بازیکن گفته است: "می خواهم رابطه نزدیکی با بازیکنان داشته باشم. برای رشد تیم لازم است که بتوانیم با هم حرف بزنیم و نظرات‌مان را به اشتراک بگذاریم."