زیدان: تاتنهام باید اجازه دهد بیل با رئال مذاکره کند

Image caption گرت بیل با زدن 21 گل در فصل گذشته، موثرترین بازیکن تاتنهام بود

زین الدین زیدان یکی از مربیان رئال مادرید از باشگاه تاتنهام درخواست کرده که اجازه دهد گرت بیل درباره پیوستن به رئال مادرید مذاکره کند.

در چند روز گذشته برخی از گزارش‌ها حاکی از آن بود که باشگاه تاتنهام پیشنهاد ۸۲ میلیون پوندی رئال مادرید برای خرید گرت بیل را رد کرده است.

زیدان که هم اکنون دستیار کارلو آنجلوتی در رئال است گفته: "اگر او علاقه دارد که به رئال مادرید بیاید، پس باید تاتنهام به او اجازه دهد تا با ما صحبت کند."

وی همچنین گفت "اقبال بازی برای رئال مادرید، اقبالی است که یک بار در طول عمر ورزشی یک بازیکن به سراغ او می‌آید و به همین دلیل طبیعی است که گرت نخواهد آن را از دست بدهد."

رئال مادرید قصد دارد تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات با به خدمت گرفتن گرت بیل، بازیکن سال فصل گذشته لیگ برتر انگلستان، خود را برای فصل جدید آماده کند.

زین الدین زیدان درباره به خدمت گرفتن بیل گفته است: "باید پول دهید تا بتوانید بهترین بازیکنان را به خدمت بگیرید. فصل گذشته، گرت در همان سطح رونالدو و مسی بازی کرد."

"بازیکن خوب ممکن همه بازی‌هایش در طول یک فصل خوب نباشد ولی در یک لحظه با یک حرکت باعث پیروزی تیم می‌شود...چنین بازیکنانی می توانند باعث قهرمانی یک تیم در لیگ قهرمانان اروپا شوند."

رئال مادرید تا اینجا و بدون به خدمت گرفتن بیل، با خرید بازیکنانی مثل ایسکو، اسیر اییارامندی، دنیل کارواخال و کاسمیرو هزینه زیادی کرده است.

از سوی دیگر گفته می‌شود دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام هم برای فروش گرت بیل ۱۴۵ میلیون یورو از رئال مادرید درخواست کرده است.