آنچلوتی: مذاکرات رئال و تاتنهام برای به خدمت گرفتن گرت بیل در جریان است

Image caption کارلو آنچلوتی گفته است که مذاکرات رئال با تاتنهام برای به خدمت گرفتن گرت بیل در جریان است

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید گفته که این تیم در حال مذاکره با مسئوولان باشگاه تاتنهام بر سر انتقال گرت بیل ستاره به سانتیاگو برنابئو هستند.

صحبت‌های آنچلوتی پس از انتشار اخباری مبنی بر آمادگی رئال برای پرداخت رقمی بیش از ۸۰ میلیون پوند برای خرید مطرح می‌شود.

اگر رئال مادرید حاضر به پرداخت رقمی بیش از ۸۰ میلیون پوند برای به خدمت گرفتن بیل باشد، رکورد گران قیمت ترین بازیکن جهان که پیش از این در اختیار کریستیانو رونالدو شکسته خواهد شد.

سرمربی رئال مادرید در کنفراس خبری رئال مادرید در اردو این تیم در شهر لس آنجلس آمریکا درباره مذاکره با تاتنهام گفته است:" تصور من این است که باشگاه در حال حاضر با تاتنهام در حال مذاکره است تا راه حلی برای انتقال بیل پیدا کنند، باید صبر کنیم ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد."

پیش از این گرت بیل از باشگاه تاتنهام درخواست کرده بود که به او اجازه دهد تا با رئال وارد گفتگو شود. در هرحال به نظر می‌آید رئال هنوز پیشنهاد رسمی برای خرید گرت بیل ارایه نکرده است.

آنچلوتی که پس از رفتن مورینیو از رئال هدایت این تیم را بر عهده گرفت، خواهان اضافه کردن بیل به ترکیب این فصل رئال مادرید شده است.

سرمربی رئال مادرید درباره بیل گفته است:" خیلی سخت است که بخواهم درباره بیل حرفی بزنم چرا که او در حال حاضر بازیکن رئال نیست."

"من هرگز درباره او حرفی نزده‌ام، من معمولا درباره بازیکنی که عضو تیم من نیست حرفی نمی زنم چرا که این کار غیر منصفانه است."

آنچلوتی همچنین درباره شایعه بازگشت لوکا مودریچ هافبک طراح این به‌عنوان بخشی از قرارداد به تاتنهام باز گفته که این بازیکن در رئال باقی خواهد ماند:

"این درست نیست، مودریچ جایی نخواهد رفت، او بازیکن بسیار مهمی برای ماست و فصل آینده در رئال خواهد ماند."

گرت بیل در سال ۲۰۰۷ در ازای ۱۰ میلیون پوند از ساوتهمتون به تاتنهام پیوست. او در سال گذشته عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برتر را به خود اختصاص داد و توانست ۲۶ گل برای تاتنهام به ثمر برساند.

رئال مادرید تا اینجا و بدون به خدمت گرفتن بیل، با خرید بازیکنانی مثل ایسکو، اسیر اییارامندی، دنیل کارواخال و کاسمیرو هزینه زیادی کرده است.