عضو گروه موسیقی وان دایرکشن بازیکن رسمی یک باشگاه فوتبال شد

Image caption لوئیس تاملیسون یکی از اعضای گروه موسیقی وان دایرکشن به تیم دانکستر روورز پیوست

لوئیس تاملینسون، یکی از اعضای گروه موسیقی وان دایرکشن، به‌عنوان بازیکن آزاد، عضو باشگاه دانکستر روورز یکی از تیم‌های دسته قهرمانی لیگ انگلستان شد.

این عضو گروه پرطرفدار وان دایرکشن که خود متولد شهر دانکستر است، شماره پیراهن ۲۸ این تیم را بر تن خواهد کرد و قرار است در برخی از بازی‌های تیم دوم دانکستر به میدان برود.

لوئیس تاملینسون ۲۱ ساله تجربه بازی در لیگ حرفه‌ای فوتبال را نداشته است. او به وبسایت باشگاه دانکستر گفته است:" بازی در یک تیم حرفه ای فوتبال رویای دوران کودکی من بود."

عضو گروه وان دایرکشن که پیش از این در یک مسابقه خیریه برای تیم دانکستر بازی کرده بود گفته است:"این باعث افتخار من است که از من خواسته شده تا با تیم دانکستر روورز قرارداد امضا کنم چرا که با این کار هم به باشگاه و هم به خیریه بلو بل وود می توانم کمک کنم."

گروه وان دایکرشن که از ۵ نوجوان تشکیل شده است، پس از شرکت در برنامه استعدادیابی ایکس فاکتور، تبدیل به یکی از گروه‌های محبوب موسیقی پاپ شدند.

آلبوم اول این گروه در شانزده کشور جهان در جدول رده بندی موسیقی رتبه اول را کسب کرد. فیلم مستندی درباره این گروه به نام "ما این هستیم" قرار است در این ماه روی پرده سینما برود.