پرسپولیس و ذوب آهن مساوی کردند

Image caption پرسپولیس پس از تساوی مقابل ذوب آهن با چهار امتیاز در رده پنجم قرار گرفت

در یکی از سه بازی آخر هفته دوم لیگ برتر ایران، مسابقه ذوب آهن و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر اصفهان بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول این بازی، هر دو تیم با پاس‌های اشتباه نتوانستند موقعیت چندانی روزی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.

تنها موقعیت خطرناک نیمه اول را قاسم دهنوی در دقیقه ۴۲ به وجود آورد. شوت از راه دور او از پشت محوطه جریمه با برخورد به تیر افقی دروازه به بیرون رفت.

دو تیم در نیمه اول بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم روند بازی بهتر شد، پرسپولیس با آوردن پیام صادقیان بازیکن فصل پیش ذوب آهن به جای هادی نوروزی، فرصت‌های خوبی روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد ولی مهاجمان این تیم نتواستند از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنند.

از سوی دیگر ذوب آهن هم روی ضد حمله ها چند بار دروازه پرسپولیس را تهدید کرد، در یکی از این موقعیت‌ها پاس زیبای مرتضی تبریزی در عمق دفاع به اسماعیل فرهادی رسید ولی در شرایطی که او می توانست دروازه پرسپولیس را باز کند توپ را به بیرون زد.

در اواخر محمد عباس زاده به جای غلامرضا رضایی برای پرسپولیس به بازی آمد، اولین حرکت او در بیرون محوطه جریمه باعث شد داور به نفع سرخ پوشان ضربه آزاد اعلام کند؛ پیام صادقیان این ضربه آزاد را به تیرک عمودی دروازه کوبید.

در نهایت بازی ذوب آهن و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر این با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فولاد خوزستان در دیگر بازی امشب موفق شد با تک گل فرزاد حاتمی مهاجم فصل پیش استقلال، فجر سپاسی را شکست دهد.

در دیگر بازی امشب صبای قم دو بر یک نفت تهران را مغلوب کرد.

در پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر ایران، سپاهان با شش امتیاز در رده اول، صبای قم در رتبه دوم و راه آهن در رده سوم قرار دارند. پرسپولیس با تساوی مقابل ذوب آهن چهار امتیازی شد و در رده پنجم قرار گرفت، استقلال تهران هم در حال حاضر با سه امتیار در رده ششم قرار دارد.