سوارز: می خواهم از لیورپول بروم

Image caption برندان راجرز سرمربی لیورپول گفته است که پیشنهاد آرسنال به هیچ وجه قیمت واقعی سوارز نیست

لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول از مسئولان این باشگاه خواسته که اجازه دهند این باشگاه را ترک کند و به تیمی برود که در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.

این بازیکن ۲۶ ساله، قصد دارد تا آخر هفته در صورت مخالفت مجدد باشگاه لیورپول با انتقال او، درخواست رسمی انتقالش را به باشگاه ارایه کند.

سوارز در گفتگو با روزنامه های گاردین و دیلی تلگراف گفته است: "باشگاه لیورپول به من قول داده بود در صورت عدم صعود به لیگ قهرمانان اروپا به من اجازه دهد که به تیم دیگری بروم."

او در ادامه با اشاره به اینکه او فصل پیش حداکثر تلاش‌اش را برای سرخ پوشان لیورپول انجام داده است، گفت: "من در فصل قبل هر چه در توان داشتم برای باشگاه انجام دادم، حالا تنها چیزی که از لیورپول می‌خواهم این است که به قول و قراری که با هم گذاشتیم احترام بگذارد."

سوارز در ادامه این گفتگو با اشاره به اینکه او در فصل گذشته می توانسته به یک تیم بزرگ اروپا برود گفته: "من فصل پیش با اینکه از تیم های بزرگ اروپا پیشنهادهای خوبی داشتم، شرایط را درک کردم و در این تیم ماندم، اما حالا که لیورپول نتوانسته به لیگ قهرمانان اروپا صعود کند، من اجازه دارم که از این تیم بروم."

آرسنال تا به حال برای خرید سوارز دو پیشنهاد به لیورپول ارایه داده، آخرین پیشنهاد این تیم ۴۰ میلیون و یک پوند بوده است. لیورپول تا به حال هر دو پیشنهاد آرسنال را رد کرده و تاکید کرده، سوارز را به این تیم نخواهد فروخت.

لوئیز سوارز گفته است: "من ۲۶ ساله هستم و باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم. فکر می کنم در این مقطع از دوران فوتبال حرفه‌ای ام، به اندازه کافی برای لیگ قهرمانان اروپا آماده هستم. در حال حاضر این امکان برای من وجود دارد و من نمی خواهم این شانس را از دست بدهم."

"من حس نمی کنم که به من خیانت شده، اما باشگاه سال گذشته به من قول داده بود، من هم طبق قولی که به آنها داده بودم در باشگاه ماندم و تمام سعی و تلاش خودم را برای موفقیت این تیم انجام دادم تا این تیم به لیگ قهرمانان صعود کند."

سوارز در سال ۲۰۱۱ در ازای ۲۲ میلیون پوند از آژاکس به لیورپول پیوست.

او در فصل گذشته در ۴۰ مسابقه ۳۰ گل برای این تیم به ثمر رساند.

مطالب مرتبط