مویز: با رونی هیچ اختلافی ندارم

دیوید مویز، سرمربی منچستر یونایتد هرگونه شایعه مبنی بر وجود اختلاف بین او و وین رونی، ستاره این تیم را انکار کرد.

او همچنین بعد از بازی روز گذشته تیمش برابر ویگان در جام خیریه انگلستان مجددا تایید کرد که وین رونی، مهاجم این تیم، فروشی نیست.

وی در این مورد اظهار داشت: "ما نمی خواهیم رونی را بفروشیم. من با وین در نیفتاده ام و دلیل تمرین این چند روز او با تیم ذخیره یونایتد این بود که خودش اینطور می‌خواست، زیرا دوست نداشت با بیرون در تماس باشد."

دیوید مویز در اولین بازی رسمی خود به عنوان سرمربی منچستر یونایتد، موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر، ویگان را مغلوب کند.

اما بیرون میدان هم، در کنفرانس خبری بعد از مسابقه (یکشنبه ۱۱ اوت) نشان داد که از تسلط کامل برخوردار است، درست انگار خود سر الکس فرگوسن سکان را در دست داشته باشد.

الکس فرگوسن در دوران ۲۸ ساله مربی گری اش در اولد ترافورد، به بسیاری از خبرنگاران مصاحبه نمی داد، مانع از انتشار خبر ده ها خبرنگار دیگر درباره تحولات و اخبار باشگاه شد و به مدت ۷ سال بی بی سی را تحریم کرده بود.

روز پیش هم مویز نشانه هایی از بی حوصلگی مشابه آنچه سلف خود به آن شهرت داشت، در مقابل سوال های پی در پی خبرنگاران در ارتباط با آینده وین رونی نشان داد.

وین رونی که بازی دیروز برابر ویگان را به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه از دست داد، طی چند روز گذاشته با تیم ذخیره های یونایتد تمرین کرد و همین موجب دامن زدن به شایعه هایی در مورد خروجش شد.

اما مویز با تاکید بر موضع خود اعلام کرد علیرغم دو پیشنهاد چلسی برای رونی، وی از منچستر نخواهد رفت.

مویز گفت: "من دارم از صحبت کردن درباره رونی نهایت لذت را می برم چون بسیاری از شما خبرنگاران در این مورد کاملا در اشتباهید."

وی در مورد احتمال خرید بازیکن جدید نیز گفت:" امیدوارم این اتفاق رخ دهد. ما هر روز در تلاش هستیم و اگر ما فصل را با گرفتن آنچه میخواهیم به دست آوریم آغاز کنیم، خوشحال خواهیم بود."

با وجود تاکید مویز بر عدم خروج رونی، آینده این ستاره منچستر یونایتد و بازیکن برجسته که پیدا کردن جایگزینی برای او بسیار دشوار است، در طی هفته های آینده در صدر اخبار ورزشی قرار خواهد داشت.

مطالب مرتبط