چلسی با پیروزی مقابل آستون ویلا صدرنشین لیگ برتر شد

Image caption چلسی با گل براتیسلاو ایوانوویچ موفق شد دو بر یک آستون ویلا را شکست دهد

چلسی در دومین بازی خود در لیگ برتر انگلستان، دو بر یک آستون ویلا را شکست داد و با شش امتیاز به صدر جدول لیگ صعود کرد.

در این مسابقه که در ورزشگاه استمفورد بریج چلسی برگزار شد، چلسی خیلی زود و در دقیقه ۷ مسابقه روی حرکت ادین هازار به گل رسید.

بازیکن ملی پوش بلژیکی چلسی روی پاس زیبای اسکار در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ضربه دقیق توپ را به سمت دروازه آستون ویلا شوت کرد که توپ پس از برخورد به آنتونیو لونا بازیکن آستون ویلا وارد دروازه شد.

کریستین بن‌تکه مهاجم تنومند آستون ویلا در پایان نیمه اول، نتیجه بازی را ۱-۱ مساوی کرد. پاس زمینی آگبنلاهور در داخل محوطه جریمه به بن تکه رسید و او با ضربه دقیق و از میان پاهای جان تری توپ را در گوشه دروازه تیم میزبان جا داد.

اما چلسی که در بیشتر زمان بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت، روی یک ضربه آزاد گل برتری را در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند.

فرانک لمپارد به زیبایی توپ را به روی دروازه ارسال کرد و ایوانوویچ که هیچ کدام از مدافعان آستون ویلا او را یارگیری نکرده بودند، با ضربه سری دقیق دروازه تیم میهمان را باز کرد.

در این بازی مربیان دو تیم یعنی ژوزه مورینیو و پل لمبرت پس از خطای ایووانویچ روی بن‌تکه برای لحظاتی با هم مشاجره لفظی داشتند، سرمربی آستون ویلا معتقد بود که مدافع چلسی باید از زمین اخراج می‌شد.

آستون ویلا سال گذشته با نتیجه هست بر صفر به چلسی باخته بودو این بازی برای این تیم اهمیت ویژه داشت. این تیم در بازی اول خود در این فصل موفق شد سه بر یک آرسنال را در ورزشگاه امارات شکست دهد.

چلسی هم در بازی اول خود، دو برصفر تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر یعنی هال را شکست داده بود.

آبی پوشان چلسی بااین پیروزی شش امتیازی شدند و در صدر جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارند، این تیم دوشنبه هفته آینده در بازی حساس مقابل منچستریونایتد قرار خواهد گرفت.