امکان خداحافظی ناگهانی نیکلاس آنلکا از فوتبال

Image caption نیکلاس آنلکا با تیم‌های آرسنال و چلسی قهرمان لیگ برتر انگلستان شده است

نیکلاس آنلکا مهاجم ۳۴ ساله باشگاه وست برام به مسولان این باشگاه گفته به دلیل مرگ مدیر برنامه‌هایش قصد خداحافظی از فوتبال را دارد. اما استیو کلارک سرمربی این تیم امیدوار است که این بازیکن فرانسوی تصمیم‌اش را عوض کند.

آنلکا که در تابستان امسال به تیم وست برام پیوسته بود، در ترکیب این تیم برای بازی با اورتون حضور نخواهد داشت. او در هفته گذشته به دلیل مرگ مدیر برنامه‌هایش و فشار روحی ناشی از آن، تمرینات وست برام را ترک کرده بود.

استیو کلارک در پاسخ به این سوال که آیا آنلکا قصد خداحافظی دارد گفته است: "من این موضوع را نفی نمی‌کنم چرا که خود او از این کلمه را به کار برده است."

او در ادامه گفته است: "اما ما به او این فرصت را داده‌ایم که مدتی از تیم دور باشد و در باره این مسئله فکر کند. فکر نمی‌کنم در این موقعیت ما کار بیشتری بتوانیم انجام دهیم."

پس از مرگ ناگهانی اریک ماناسه مدیر برنامه های آنلکا، این مهاجم فرانسوی در صفحه فیس بوک خود نوشت: "نمی‌توانم کلمه‌ای برای بیان اندوهم پیدا کنم."

آنلکا درماه ژوئیه قراردادی یک ساله با وست برام امضا کرد، این ششمین قرارداد حرفه‌ای آنلکا با یک تیم لیگ برتری است.

او در دوران آمادگی پیش فصل، با به ثمر رساندن هفت گل نشان داد که برای شروع فصل جدید لیگ برتر آمادگی لازم را دارد. آنلکا در اولین مسابقه فصل جدید در ترکیب اصلی وست برام مقابل ساوتهمتون حضور داشت.

نیکلاس آنلکا به همراه آرسنال و چلسی قهرمان لیگ برتر انگلستان شده است، او همچنین سابقه بازی در تیم‌های لیورپول، منچستر سیتی و بولتون را در کارنامه خود دارد.