محمدرضا خلعتبری به پرسپولیس پیوست

Image caption محمدرضا خلعتبری، با کمک پانصد هزار دلاری حسین هدایتی به پرسپولیس پیوست

محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم ملی ایران پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره پس از فسخ قرارداد با باشگاه عجمان امارات، با باشگاه پرسپولیس قراردادی دو ساله‌ امضاء کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، پس از پرداخت مبلغ رضایتنامه عجمان توسط باشگاه پرسپولیس، این باشگاه رضایتنامه خلعتبری را صادر کرده است.

قرارداد رسمی محمدرضا خلعتبری با پرسپولیس امرور در سازمان لیگ برتر و هیئت فوتبال استان تهران به ثبت خواهد رسید.

محمد رویانیان درباره مبلغی که باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد این بازیکن به باشگاه اماراتی پرداخت کرده گفت: "مبلغ پرداختی باشگاه پرسپولیس به خلعتبری ۶۵۰ میلیون است که برای زدن بالای ۱۰ گل و صعود تیم به لیگ قهرمانان آسیا هم پاداش هایی را برای این بازیکن در نظر گرفته ایم که مجموع دریافتی وی از باشگاه در پایان سال اول ۸۰۰ میلیون خواهد بود. ضمن اینکه قرارداد ما با این بازیکن دو ساله است که همین امر برای پرسپولیس یک اتفاق مثبت خواهد بود."

خلعتبری از فردا در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت خواهد و با موافقت علی دایی سرمربی پرسپولیس در مسابقه حساس روز جمعه بین پرسپولیس و استقلال حضور خواهد داشت.

طبق قوانین فیفا و آئین نامه ‌های لیگ ایران بازیکن در صورت داشتن ITC (مجوز اجازه بازی) می‌تواند در مسابقات شرکت کند، گفته می‌شود فیفا تا دو روز دیگر ITC محمدرضا خلعتبری را صادر خواهد کرد.

محمدرضا خلعتبری در انتهای فصل گذشته فوتبال ایران، از سپاهان به عجمان رفت، ولی پس از تغییر نام لیگ امارات به "خلیج عربی" و واکنش مقامات فدارسیون فوتبال به این اقدام، او از بازی در این تیم منصرف شد و باشگاه پرسپولیس با پرداخت مبلغ رضایت نامه این بازیکن او را به خدمت گرفت.

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پیوستنش به این باشگاه گفته است:" خوشحالم که به پرسپولیس پیوستم. برای من، کشورم عزیز است و به آن تعصب دارم و با آمدنم به پرسپولیس خیالم از بابت بسیاری مسائل که ممکن بود که فوتبالم را تحت تاثیر قرار دهد راحت شد. بعدها در این‌باره بیشتر صحبت خواهم کرد."