نانی تا ۵ سال دیگر در منچستر یونایتد می‌ماند

نانی (لوئیز کارلوس آلمیدا داکونیا) قرارداد خود با منچستر یونایتد را تا پنج سال دیگر تمدید کرد.

نانی، ۲۶ ساله، هافبک منچستر یونایتد است و از زمانی که در ۲۰۰۷ به قهرمانان لیگ برتر پیوست تاکنون در ۲۱۷ بازی شرکت کرده و مجموعا ۴۰ گل به ثمر رسانده است.

در طی ۶ سال حضورش در منچستر یونایتد همراه با این تیم موفق به کسب ۸ عنوان قهرمانی از جمله 4 عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلستان و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده است.

نانی در این باره گفت: "آمدن به منچستر یونایتد برای من تجربه فوق العاده ای بوده است. وقتی به این باشگاه آمدم تصور نمی کردم که تا این حد موفق شویم."

گمانه زنی ها درباره آینده این بازیکن تیم ملی پرتغال در این باشگاه پس از آن آغاز شد که در فصل گذشته تنها در ۷ دیدار لیگ برتر از ابتدای بازی حضور داشت.

نانی با آنکه به دلیل مصدومیت بینی در بیشتر بازی های پیش فصل حضور نداشت، دیوید مویز، سرمربی جدید منچستر یونایتد، قرارداد او را که قرار بود در تابستان آینده پایان یابد، تمدید کرد.

مویز گفت: "از اینکه نانی قراردادش را تا ۵ سال دیگر تمدید کرده بسیار خوشحالم. او فراتر از ۲۶ سال عمرش دارای توانایی و تجربه است."

او در ادامه گفت: "من از نحوه برخورد او با تمرین ها تحت تاثیر قرار گرفتم و علاقه زیادی به کار کردن با او در فصل های آینده دارم."

مطالب مرتبط