روی هاجسون: امشب از نگرانی خوابم نمی‌‎برد

روی هاجسون، سرمربی تیم فوتبال انگلستان می گوید از شدت نگرانی بابت آخرین دیدار جام جهانی ۲۰۱۴ در قاره اروپا که سه شنبه شب، ۱۵ اکتبر، در ورزشگاه ومبلی و مقابل لهستان برگزارمی شود، تا صبح خوابش نخواهد برد.

انگلستان با پیروزی مقابل لهستان، صعودشان به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قطعی خواهد بود. نتیجه هر چه غیر از این باشد منجر به صعود اوکراین به صدر گروه H خواهد شد.

لهستان بعد از باخت ۰-۱ مقابل اوکراین در روز جمعه گذشته دیگر امیدی به صعود نخواهد داشت.

تیم ملی انگلستان هم درحال حاضر یک امتیاز بیشتر از اوکراین کسب کرده و در صدر جدول گروه است و اوکراین هم در آخرین بازی اش مقابل سن مارینو قرار خواهد گرفت.

روی هاجسون ۶۶ ساله می گوید: "من اهل دل‌شوره گرفتن هستم و امشب از نگرانی خوابم نمی برد."

او در ادامه گفت: "در بازی اتفاقاتی می افتد که آدم نمی تواند جلویش را بگیرد، برای همین کمی نگران کننده است."

شاید یکی از دلایل نگرانی هاجسون غیبت اشلی کول در بازی فردا شب باشد.

اشلی کول مدافع ۳۲ ساله چلسی، در بازی روز جمعه تیمش مقابل مونته نگرو نیز که با برد ۱-۴ چلسی همراه بود، به دلیل آسیب دیدگی دنده هایش غیبت داشت و از آنجا که نتوانسته به موقع به شرایط فیزیکی ایده آل بازگردد، در بازی روز سه شنبه نیز غایب خواهد بود.

انتظار می رود لیتون بینز از تیم اورتون که روز جمعه جایگزین او شد، در بازی فردا نیز به جای او بازی کند.

در همین حال اتحادیه فوتبال انگلستان سهمیه بلیط هواداران لهستان را برای تماشای این بازی دو برابر کرده است.

لیتون بینز، مدافع انگلستان ضمن تایید تصمیم این اتحادیه مبنی بر افزایش سهیمه هواداران لهستان از ۹۰۰۰ به ۱۸۰۰۰ بلیط گفت: " اگر افزایش تعداد هواداران لهستانی فضای استادیوم را پر شور تر کند، شب بسیار پر هیجان و جالب تری خواهیم داشت."

اتحادیه فوتبال انگلستان گفته است آنها به این دلیل تصمیم به افزایش سهمیه هواداران لهستان گرفتند تا مانع از خرید بلیط های خانگی توسط آنها شوند.