تمدید قرارداد یواخیم لو با تیم ملی آلمان تا سال ۲۰۱۶

Image caption یواخیم لو پس از جام جهانی آلمان، جانشین یورگن کلینزمن شد

یواخیم لو سرمربی ۵۳ ساله تیم ملی آلمان، پس از راهیابی این تیم به جام جهانی برزیل، قراردادش را تا سال ۲۰۱۶ با این تیم تمدید کرد.

لو که پس از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان جانشین یورگن کلینزمن شده بود، همراه با تیم ملی آلمان به فینال مسابقات جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۰۸ و مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۰ راه پیدا کرد و در نیمه نهایی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۱۲ با شکست مقابل ایتالیا از راهیابی به فینال باز ماند.

این مربی که قرارداد فعلی‌اش با تیم ملی آلمان پس از پایان جام جهانی برزیل به پایان می‌رسید، قرار داد خود را دو سال دیگر تمدید کرد.

یواخیم لو درباره این تمدید قرارداد خود گفته است:" ما هنوز به آخر راهی که در پیش داریم نرسیدیم و همچنان اهداف بزرگی در سر داریم و می‌خواهیم در کنار هم به این اهداف دست پیدا کنیم."

اولیور بیرهوف مدیر تیم ملی و آندریاس کوپکه مربی دروازه‌بانان تیم ملی آلمان هم قراردادهای خود را به مدت دو سال تمدید کردند.

سرمربی تیم ملی آلمان گفته است:"من از کار کردن با تیم و مربیان لذت می برم و انگیزه زیادی برای پیشرفت به همراه این تیم دارم."

لو بیشترین آمار پیروزی را بین مربیان تاریخ فوتبال آلمان در اختیار دارد، او در ۶۸ درصد از بازی‌های تیم ملی آلمان پیروز بوده است.