استون ویلا در خانه از تاتنهام شکست خورد

Image caption با این نتیجه تاتنهام، با ۱۶ امتیازی شدن به جایگاه پنجم جدول صعود کرد

در ادامه هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال انگلستان، تاتنهام در بازی با استون ویلا موفق شد این تیم را در خانه‌اش شکست دهد.

این بازی تا نیم ساعت اول با نتیجه مساوی بدون گل دنبال شد؛ اما در دقیقه ۳۱ بازی، آندروس تاونسند موفق شد دروازه حریف را باز کند و نتیجه را به نفع تاتنهام عوض کند.

بعد از گل تاونسند، پال لمبرت، مربی استون ویلا تلاش کرد تا نتیجه را به تساوی بکشاند، تلاشی که حتی با به میدان آمدن کریستین بنتک هم بی‌نتیجه ماند.

ولی گل دقیقه ۶۹ روبرتو سولدادو آب پاکی را روی دست میزبان ریخت و نتیجه را با دو گل به نفع تاتنهام جلو انداخت. این نتیجه به رغم تلاش بازیکنان استون ویلا تا پایان بازی ثابت ماند.

با این نتیجه تاتنهام، با ۱۶ امتیازی شدن به جایگاه پنجم جدول صعود کرد؛ یک رده پایین‌تر از منچستر سیتی، به دلیل گل‌ زده کمتر.

اتفاق عجیب و ناراحت‌کننده این بازی برخورد یک گلوله دودزا بود که از میان جمعیت به سمت کمک داور پرتاب شده بود.

برخورد این گلوله به کمک‌داور، بازی را برای چند دقیقه متوقف کرد؛ خوشبختانه این اتفاق صدمه‌ای به کمک داور وارد نکرد و او توانست به کارش ادامه دهد.

بازی‌های لیگ بر‌تر فوتبال انگلستان، فردا با انجام یک مسابقه میان فولام و کریستال پالاس، به میزبانی این تیم، پیگیری خواهد شد.