ناراحتی آرسن ونگر از "مبتدی بودن" آرسنال مقابل دورتموند

Image caption آرسن ونگر عملکرد تیم‌اش در مقابل بوروسیا دورتمند را "مبتدی" دانست

پس از اولین باخت آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بورسیادورتموند در ورزشگاه امارات آرسن ونگر سرمربی این تیم، بازیکنانش را به "مبتدی و ساده لوح بودن" متهم کرد.

گل دقایق پایانی رابرت لواندوفسکی روی ارسال کوین گروسکروتس، باعث پیروزی دو بر یک فینالیست‌ فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا شد.

آرسن ونگر پس از پایان بازی گفت:" ما در جریان دریافت گل اول خودمان را به دردسر انداختیم و روی گل دوم خیلی مبتدی عمل کردیم."

ویشخ شزنی دروازه‌بان آرسنال در جریان این بازی روز آرامی را سپری کرد و تنها دوبار توپ را از درون دروازه توپچی‌های لندن بیرون آورد.

ونگر درباره عملکرد تیم‌اش مقابل دورتموند گفت:" در مسابقه‌ای که دروازه‌بان ما واکنش‌های کمی درون دروازه داشت ما دو گل خوردیم. مقصر اصلی در به ثمر رسیدن این گل‌ها خودمان بودیم چرا که آن طور که باید سنجیده و حساب شده در این موقعیت‌ها عمل نکردیم. اگر شما نمی توانید بازی را ببرید، آن را نبازید."

در این بازی ابتدا هنریک میختاریان در دقیقه ۱۶ بازیکن اهل ارمنستان روی اشتباه آرون رمزی دروازه آرسنال را باز کرد ولی پیش از پایان نیمه اول بازی الیور ژیرو مهاجم آرسنال روی اشتباه دروازه‌بان دورتموند نتیجه را ۱-۱ مساوی کرد.

آرسنال در نیمه دوم بازی بیشتر از حریف خود صاحب توپ بود ولی روی یک ضد حمله و در دقیقه ۸۲ گل دوم را دریافت کرد.

توپچی‌های شمال لندن با وجود باخت مقابل دروتموند با شش امتیاز در صدر گروه F این رقابت‌ها قرار دارند، دو تیم بورسیا دورتموند و ناپولی هم با شش امتیاز در رده‌های دوم و سوم این گروه جای گرفتند.

آرسنال دو هفته دیگر با در ورزشگاه وست فالن بار دیگر با بوروسیا دورتموند روبرو خواهد شد.

تساوی غول‌ها در میلان، پیروزی دیگر برای آتلتیکو مادرید

بارسلونا با گل لیونل مسی که پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت برای اولین بار بازی می‌کرد، در ورزشگاه سن سیرو مقابل آث میلان به تساوی ۱-۱ دست یافت.

ستاره آرژانتینی بارسلونا دوازدهمین گل خود را در این فصل وارد دروازه آث میلان کرد و باعث شد گل دقیقه ۹ روبینیو بی اثر شود.

بارسلونا با تساوی مقابل آث میلان با هفت امتیاز و دو امتیاز بیشتر از تیم ایتالیایی در صدر گروه H قرار گرفت، این تیم دو بار دیگر در ۶ نوامبر و در ورزشگاه نیوکمپ بار دیگر مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

آتلتیکومادرید که در گروه G با زنیت سنت پترزبورگ، پورتو و آستاریا وین همگروه است با درخشش گلزن خود یعنی دیگو کوستا سه بر صفر آستریا وین را در ورزشگاه خانگی این تیم شکست داد.

چلسی در بازی حساس در ورزشگاه خانگی شالکه این تیم را سه بر صفر شکست داد، فرناندو تورس با زدن دوگل در صدمین بازی خود برای آبی پوشان چلسی باعث پیروزی این تیم شد.

بازیکنان ژوزه مورینیو با کسب پیروزی مقابل شالکه، شش امتیازی شدند و بالاتر از تیم آلمانی در صدر گروه E لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتند.