تساوی استقلال و مس کرمان در روز خداحافظی مجیدی

Image caption خداحافظی فرهاد مجیدی در پایان بازی استقلال و مس کرمان تساوی استقلال مقابل مس را تحت الشعاع خود قرار داد

تیم فوتبال استقلال تهران در بازی عقب افتاده از هفته دهم لیگ برتر ایران مقابل مس کرمان به تساوی ۱-۱ دست یافت.

دروازه آبی پوشان استقلال در روز خداحافظی فرهاد مجیدی، خیلی زود و در دقیقه ۲ بازی باز شد؛ مصطفی شجاعی شوت آرام ادینهو، مهاجم مس کرمان را با تکلی به موقع تبدیل به گل اول مس کرمان کرد.

پس از گل شوکه کننده مس، بازیکنان استقلال با در اختیار گرفتن میانه زمین سعی در ایجاد موقعیت گلزنی روی دروازه تیم میهمان داشتند.

ارسال بازیکنان استقلال از دو جناح دقت لازم را نداشت و جدی‌ترین موقعیت آبی پوشان را حسن رودباریان با واکنشی عالی به کرنر فرستاد.

نیمه اول با تک گل مس به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلال با نفوذ‌های خوب فردین عابدینی از سمت راست زمین حملات موثری را روی دروازه مس طراحی کردند و در دقیقه ۵۶ توانستند گل مساوی را به ثمر رساندند.

پاس آندرانیک تیموریان در گوشه محوطه جریمه مس به فردین عابدینی رسید و او پس از حرکت در عرض محوطه جریمه توپ را به بیرون پاس داد و سیاوش اکبرپور با یک بغل پا گل تساوی استقلال را وارد دروازه مس کرمان کرد.

مهدی رحمتی، دروازه بان استقلال در ادامه بازی ضربه پنالتی فرزاد حسین خانی را با واکنشی عالی دفع کرد تا نتیجه ۱-۱ مساوی باقی بماند.

در دقیقه ۸۸ بازی زمانی که فرهاد مجیدی قرار بود با علیرضا نیکبخت واحدی تعویض شود با بوسیدن چهار گوشه زمین از فوتبال خداحافظی کرد.

استقلال در بازی خانگی مقابل مس کرمان به تساوی ۱-۱ دست یافت و با ۲۰ امتیاز در رده ششم جدول لیگ برتر ایران قرار گرفت.