مرگ نوجوان استقلالی در پی خداحافظی فرهاد مجیدی

حق نشر عکس fcesteghlal
Image caption احمد مظاهری یگانه به همراه سیاوش اکبرپور بازیکن استقلال در یکی از تمرین‌های این تیم

به گزارش سایت باشگاه استقلال تهران، امیر احمد مظاهری‌یگانه هوادار نوجوان این تیم که پس از خداحافظی فرهاد مجیدی سکته قلبی کرده بود در بیمارستان بوعلی تهران درگذشت.

بر اساس این گزارش، این نوجوان هوادار استقلال که در بازی استقلال مقابل مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران حضور داشت پس از خداحافظی غیر منتظره فرهاد مجیدی دچار شوک شده بود.

سایت باشگاه استقلال نوشته است که آقای مظاهری یگانه در واکنش به خداحافظی فرهاد مجیدی "گریه می‌کند و تا دو روز لب به غذا نمی‌زند. اشک می‌ریزد و حرفی هم نمی‌زند."

طرفدار پر و پاقرص فرهاد مجیدی، به گزارش سایت باشگاه استقلال "درنهایت دچار سکته قلبی می‌شود" و خانواده‌اش او را به بیمارستان بوعلی تهران منتقل می‌کنند.

خانواده احمد مظاهری پس از انتقال او به بیمارستان از او می پرسند که آیا می خواهد با فرهاد مجیدی صحبت کند و او با دست تایید می کند ولی این تماس اتفاق نمی افتد چرا که او ساعاتی بعد درگذشته است.

مادر احمد مظاهری یگانه در گفتگو با سایت باشگاه استقلال گفته است: "احمد در محله‌مان خیابان نبرد جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. او با همه بازیکنان استقلال عکس هم دارد."

به گفته خانواده احمد مظاهری یگانه، در دو روز پس از خداحافظی فرهاد مجیدی، این هوادار استقلال بسیار ناراحت و غصه دار بوده است.

در آذر ماه سال گذشته هم یکی دیگر از هواداران باشگاه استقلال در جریان بازی این تیم مقابل داماش گیلان بر اثر حمله قلبی درگذشت.

سایت باشگاه استقلال آقای مظاهری یگانه را "هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته" معرفی کرده است.