دیوید مویز: منچستر یونایتد همچنان شانس قهرمانی دارد

Image caption باخت مقابل نیوکاسل سومین باخت خانگی منچستریونایتد در این فصل بود

دیوید مویز سرمربی منچستریونایتد پس از باخت یک بر صفر مقابل نیوکاسل در ورزشگاه اولدترافورد گفت تیم‌اش همچنان در کورس قهرمانی قرار دارد.

منچستریونایتد پس از باخت مقابل نیوکاسل اختلاف امتیازاش با آرسنال صدرنشین لیگ به ۱۲ امتیاز رسید.

شیاطین سرخ پس از باخت هفته گذشته مقابل اورتون، یک بر صفر در ورزشگاه خانگی برابر نیوکاسل شکست خوردند، دیوید مویز پس از این شکست گفت:" ما مستحکم و مصمم ادامه خواهیم داد و فاصله خود را با صدر جدول کم خواهیم کرد. امیدوارم در انتهای فصل در بالای جدول قرار داشته باشیم."

زمانی که از دیوید مویز درباره علت اعتماد به نفس بالای او پرسیدند، او در پاسخ گفت:" بازیکنان، علت این اعتماد به نفس این است که من با تیم قهرمان کار می‌کنم."

نیوکاسل شنبه پس از ۴۱ سال موفق شد در اولدترافورد منچستریونایتد را شکست دهد. این سومین باخت خانگی منچستریونایتد در این فصل بود.

بازیکنان دیوید مویز پس از دریافت گل نتوانستند نتیجه را تغییر دهند، منچستریونایتد تا اینجا از ۲۴ امتیاز خانگی، ۱۳ امتیاز را از دست داده‌ است.

دیوید مویز که در تابستان امسال جانشین سرالکس فرگوسن شد، تاکید کرده که هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد:" فکر می‌کنم بازی ما مقابل اورتون بسیار شبیه بازی روبروی نیوکاسل بود، اگر ما در این دو بازی پیروز از زمین بیرون می‌آمدیم فکر نمی‌کنم کسی حرف‌ زیادی درباره‌ این دو مسابقه داشت."

او در ادامه گفته است:" به دلیل اینکه ما نتوانستیم در این بازی‌ها پیروز شویم و همچنین به خاطر اینکه ما منچستریونایتد هستیم باید بهتر از این عمل کنیم. ما باید بهتر بازی کنیم، بهتر پاسکاری کنیم، موقعیت‌های بیشتری روی دروازه حریف به‌بوجود بیاورم و از آنها به خوبی استفاده کنیم."

هواداران منچستریونایتد پس از باخت مقابل نیوکاسل واکنش‌های متفاوتی به دیوی مویز نشان داده‌اند، برخی پس از پایان بازی او را هو کردند و گروهی دیگر هم را تشویق.

مویز درباره رفتار هواداران گفته است:" هواداران منچستریونایتد عالی هستند، آنها درک می‌کنند که این دوران انتقالی مهمی است. فکر نمی‌کنم آنها توقع داشته باشند که در این موقع فصل ما پنج باخت در کارنامه خود داشته باشیم اما تصور من این است که آنها کلا متوجه این تغییر هستند."