مربی موقت تاتنهام: سرمربی جدید باید هر چه زودتر انتخاب شود

Image caption تیم شروود پس از اخراج آندره ویلاش بواش به صورت موقت هدایت تاتنهام را برعهده گرفته است

تیم شروود سرمربی موقت تاتنهام گفته مسئولان این تیم باید هر چه زودتر سرمربی بعدی را انتخاب کند، همزمان رسانه‌های هلندی از امکان انتخاب لوئیس فن خال سرمربی فعلی تیم ملی هلند پس از جام جهانی به عنوان سرمربی تاتنهام خبر داده‌اند.

تاتنهام با هدایت تیم شروود در آخرین بازی خود در لیگ برتر سه بر دو ساوتهمتون را شکست داد. شروود خواهان هدایت تاتنهام بصورت تمام وقت است.

از سوی دیگر لوئیس فن خال سرمربی تیم ملی هلند درباره احتمال پذیرش سرمربیگری تاتنهام گفته که قصد دارد تا پایان جام جهانی برزیل هدایت تیم ملی هلند را برعهده داشته باشد:"من همیشه گفتم که دوست دارم در لیگ برتر انگلستان کار کنم، پس این یک شانس برای من است."

او در گفتگویی با یکی از شبکه‌های هلندی گفته است:" همه افرادی که من را می‌شناسند، می دانند که من دو کار در آن واحد انجام نمی‌دهم."

پس از پیروزی مقابل ساتهمتون تیم شروود ۴۴ ساله که اعلام کرد که علاقه دارد که به صورت تمام وقت هدایت تاتنهام را بر عهده داشته باشد و با دنیل لوی مدیرعامل باشگاه "هرچه زودتر" در این باره جلسه برگزار خواهد کرد.

او گفته است:" من این کار را برای ۱۰ دقیقه نمی‌خواهم، من خواستار سرمربیگری تاتنهام برای بلند مدت هستم و در شرایطی غیر از این، علاقه‌ای به پذیرش این کار ندارم."

لوئیس فن خال که سابقه مربیگری در تیم‌هایی چون بارسلونا، آژاکس و همچنین بایرن مونیخ را داشته است، سال گذشته به‌عنوان سرمربی تیم ملی هلند انتخاب شد، قرار داد او در تابستان سال آینده با تیم ملی هلند به پایان خواهد رسید.

از گلن هادل، گاس هیدینگ، فابیو کاپلو و مایکل لادروپ به عنوان گزینه‌های سرمربیگری تاتنهام نام برده شده است.

تیم شروود که در حال حاضر و پس از اخراج آندره ویلاش بواش به طور موقت هدایت تاتنهام را بر عهده گرفته، معتقد است هر چه زودتر باید سرمربی تمام وقت تاتنهام انتخاب شود:" این بازیکنان نیاز به سرمربی دارند. من از نتیجه بازی مقابل ساتهمون لذت بردم ولی با یک برد نباید شاد شد. اگر ما در بازی بعدی ببازیم باز همه چیز تیره و تار خواهد شد."