تیم شروود تا سال ۲۰۱۵ سرمربی تاتنهام شد

Image caption تیم شروود در تاتنهام جانشین آندره ویلاش بواش شد

تاتنهام تیم شروود را به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کرد، او پس از اخراج آندره ویلاش بواش، موقتا هدایت این تیم را برعهده گرفته بود. طبق قرارداد او با باشگاه تاتنهام، شروود تا پایان فصل ۱۵-۲۰۱۴ سرمربی این تیم خواهد بود.

تاتنهام که هفته گذشته آندره ویلاش بواش را پس از باخت پنج بر صفر در خانه اخراج کرده بود، با هدایت تیم شروود در تازه ترین بازی خود در لیگ برتر مقابل ساوتهمتون به پیروزی سه بر دو دست یافت.

دنیل لوی مدیرعامل باشگاه تاتنهام در بیانیه که در وب‌سایت رسمی باشگاه منتشر شده، اعلام کرده است: "ما بر این باوریم که تیم شروود دو عامل دانش و انگیزه را برای پیش بردن تیم به سمت جلو دارد."

تیم شروود که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی انگلستان را دارد، در سال ۱۹۹۵ به همراه بلکبرن قهرمان لیگ برتر انگلستان شده بود.

او در سال ۱۹۹۹ از باشگاه بلکبرن به تاتنهام رفت، اما در سال ۲۰۰۳ این تیم را ترک کرد و به باشگاه پورتموث پیوست.

شروود در سال ۲۰۰۸ به همراه هری ردنپ به گروه مربیان تاتنهام بازگشت.

مدیرعامل تاتنهام در بخش دیگری از بیانیه خود با اشاره به اخراج آندره ویلاش بوآش نوشته است: "ما به هیچ وجه خواهان تغییر و تحول در نیم فصل نبودیم، اما برای منافع باشگاه چاره ای به جز این تغییرات نداشتیم."

در قسمت دیگری از این اطلاعیه آمده: "تیم بسیار خوبی در اختیار داریم که به آنها یک سرمربی بدهکار بودیم که بتواند بهترین بازی را آنها بگیرد و باعث شکوفایی و پیشرفت آنها شود. خیلی خوش شانس بودیم که در باشگاه مربی با استعدادی مثل تیم شروود را در اختیار داشتیم."

سرمربی جدید تاتنهام پیش از این هیچ گونه سابقه سرمربیگری نداشته است.