بازگشت کلینت دمبسی به فولام بصورت قرضی

Image caption کلینت دمبسی در پنج فصل حضور خود در فولام، شصت گل برای این تیم به ثمر رساند

کلینت دمبسی مهاجم تیم ملی آمریکا دو ماه به صورت قرضی از تیم سیاتل ساندرز به باشگاه سابق خود یعنی فولام پیوست.

دمبسی سی ساله در تابستان ۲۰۱۲ با قراردادی ۶ میلیون پوندی از فولام به تاتنهام رفت و پس از یک فصل حضور در این تیم شمال لندن، در تابستان امسال به تیم سیاتل سوندرز رفت.

بازیکن سابق فولام در گفتگویی با سایت فولام درباره بازگشت خود به این تیم گفته است:" از بازگشتم به اینجا حس خوبی دارم، این جا برای من حکم خانه‌ام در اروپا را دارد."

او درباره علت بازگشت خود به باشگاه فولام گفته است: "در سال منتهی به جام جهانی، می‌خواهم باز گردم و در بالاترین سطح فوتبال بازی کنم."

باشگاه فولام که در حال حاضر در رده نوزدهم لیگ برتر انگلستان قرار دارد، در کل رقابت‌ها تنها یک بازی از ده مسابقه قبلی خود را برده است.

دمبسی که تا پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات زمستانی در ابتدای ماه ژانویه نمی تواند در ترکیب فولام قرار بگیرد درباره این باشگاه گفته است: "من بهترین سال‌های فوتبال خود را در این باشگاه گذارندم. الان که آنها آنها در جدول وضعیت خوبی ندارند، می‌خواهم به آنها کمک کنم. از این اینکه به اینجا بازگشتم هیجان‌زده هستم و امیدوارم که بتوانم کمک کنم که این تیم در لیگ برتر باقی بماند."

او درباره تجربه حضورش در تاتنهام گفته است: "در زمان خوبی به تاتنهام رفتم و برای تیمی بازی کردم که تلاش می‌‌کرد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به‌دست بیاورد."

دمبسی در پنج فصل حضور خود در فولام، ۶۰ گل در ۲۲۵ بازی برای این تیم به ثمر رساند، او در فصل ۱۱-۲۰۱۰ به انتخاب هواداران فولام، عنوان بازیکن برتر را کسب کرد.

باشگاه فولام که اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ایران هم در آن حضور دارد، فردا با نوریچ و روز ۲۹ دسامبر با هال بازی خواهد کرد.