درخواست همسر مایکل شوماخر برای رعایت حریم خصوصی خانواده خود

Image caption کورینا شوماخر از رسانه‌ها خواسته بگذارند پزشکان در آرامش کار خود را انجام دهند

همسر مایکل شوماخر راننده بازشسسته فرمول یک که در حال حاضر در بیمارستانی واقع در فرانسه بستری است، از خبرنگاران خواسته به حریم خصوصی او و همسرش احترام بگذارند و این بیمارستان را ترک کنند.

شوماخر که پس از عمل جراحی مغز به صورت پزشکی در حالت کما به سر می‌برد، هفته گذشته در هنگام اسکی در کوه‌های آلپ در فرانسه دچار سانحه شد و سر او به شدت به یک صخره برخورد کرد.

کورینا شوماخر همسر او از رسانه‌ها درخواست کرده که "بگذارند پزشکان در آرامش کار خود را انجام دهند."

او در بیانیه‌ای از رسانه‌ها خواسته که با ترک بیمارستان به بهبودی مایکل شوماخر کمک کنند: "از شما درخواست می کنم که به درخواست من توجه کنید و بیمارستان را ترک کنید."

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی در فرانسه، تصاویری دوربینی که به کلاه ایمنی شوماخر متصل بوده، توسط ماموران تحقیق فرانسوی مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق گزارش روزنامه دوفینه لیبرال این تصاویر به ماموران کمک می‌کند که تکه‌های مختلف جزئیات این حادثه را در کنار قرار دهند، نکاتی مثل اینکه سرعت او در هنگام اسکی چقدر بوده و یا اینکه علامت هشدار دهنده در اطراف او دیده می‌شود یا نه.

خان شوماخر در بیانیه کوتاه خود از رسانه‌ها در خواست کرده که " همراه با او به بهبودی مایکل" کمک کنند. او همچنین از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواسته که "خانواده ما را به حال خود رها کنند و بیمارستان را ترک کنند."

مایکل شوماخر پس از حادثه اسکی به بیمارستانی در منطقه گرونوبل فرانسه انتقال پیدا کرد و در آنجا مورد عمل جراحی مغز قرار گرفت. پزشکان متخص این بیمارستان، وضعیت او را پس از عمل ثابت ولی خطرناک توصیف کرده‌اند.

ماموران تحقیق قرار شده روز چهارشنبه جزئیات مرتبط با این حادثه را اعلام کنند.

شوماخر که سال گذشته از فرمول یک برای دومین بار خداحافظی کرد، جمعه گذشته ۴۵ ساله شد.

او در ۱۹ سال دوران حرفه‌اش در فرمول یک، برنده ۹۱ مسابقه شد و هفت بار بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد و از این رو، پر افتخارترین راننده فرمول یک تاریخ به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط