آلاردایس هنوز از پشتیبانی صاحبان وستهم برخوردار است

روسای باشگاه وستهم با وجود شکست سنگین این تیم در مقابل منچستر‌ سیتی، از سام آلاردایس سرمربی پشتیبانی می‌کنند.

وستهم در دیدار رفت نیمه نهایی جام اتحادیه با نتیجه ۶ بر صفر به منچستر سیتی باخت و این باخت فشار بسیاری بر سام آلاردایس، سرمربی وستهم گذاشت.

دیوید سالیوان و دیوید گلد، روسای باشگاه وستهم بعد از شکست سنگین این تیم در برابر ناتینگهام فارست در چارچوب رقابت‌های جام حذفی انگلستان نیز از سام آلاردایس پشتیبانی کردند.

آلاردایس، ۵۹ ساله گفته است که به مبارزه ادامه می‌دهد. او روز شنبه باید در یکی از دیدارهای حساس تیم‌های پایین جدول لیگ برتر در مقابل کاردیف قرار گیرد.

وستهم در حال حاضر در رده نوزدهم جدول لیگ برتر انگلستان است. کاردیف با سه امتیاز بیشتر، در رتبه هفدهم جدول است.

وستهم در ۱۰ بازی اخیر تنها یک بار آن هم در ۱۸ دسامبر، در برابر تاتنهام پیروز شدند.

تعداد زیادی از هواداران وستهم که برای تماشای بازی اخیر در استادیوم اتحاد، به منچستر سفر کرده بودند نارضایتی خود را نسبت به عملکرد آلاردایس ابراز کردند.

اما بی‌بی‌سی دریافته است که گلد و سالیوان تحت تاثیر انتقادها قرار نگرفته اند.

جولیان دیکس، مدافع سابق وستهم به بی‌بی‌سی گفته است: " من تماشاچیان وستهم را درک می کنم. آنها مبلغ زیادی برای سفر به منچستر و تماشای بازی پرداختند. عملکرد بد تیم و بازی بی اشتیاق آنها کاملا مشهود است و به نظر من هر دو سرمربی و بازیکنان باید مسئولیت نتایج بد اخیر را قبول کنند."

او در ادامه گفت: "شما نمی توانید سرمربی و یا بازیکنان را به تنهایی مسئول بدانید."

دیکس که در اواخر دهه ۸۰ و طول دهه ۹۰ مجموعا ۳۲۶ بار برای وستهم به میدان رفت گفت: " ما همه اشتباه می کنیم و ممکن است بازی‌های بدی داشته باشیم. مهم آن است که همه بازیکنان صد در صد توان خود را در هر بازی به کار برند."

آلاردایس در ۲۰۱۱ سرمربی وستهم شد و در مه ۲۰۱۳ قرارداد خود را به مدت دو سال تمدید کرد.

مطالب مرتبط