رضا قوچان‌نژاد به تیم چارلتون در انگلستان پیوست

حق نشر عکس charlton athletic

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با قراردادی به مدت دو سال و نیم به تیم فوتبال چارلتون در انگلستان پیوسته است. ارزش این قرارداد هنوز اعلام نشده است.

چارلتون در رده‌بندی لیگ قهرمانی (لیگ دسته اول باشگاه‌های انگلستان) در بین سه تیم آخر قرار دارد. قوچان نژاد پنجمین بازیکنی است که در فرصت نقل و انتقالات ماه ژانویه به چارلتون پیوسته است.

رضا قوچان‌نژاد در مجموع ده بازی همراه با تیم ملی ایران توانسته است ۸ گل به ثمر برساند و قرار است که در جام جهانی برزیل نیز برای ایران بازی کند.

کریس پاول، سرمربی چارلتون امروز، پنجشنبه ۳۰ ژانویه در یک کنفرانس خبری از تقویت خط حمله این تیم ابراز خشنودی کرد.

او اضافه کرد: "قوچان‌نژاد در سطوح مختلف لیگ‌های بلژیک و هلند گلزنی کرده است، ما در این فصل در گلزنی موفق عمل نکرده‌ایم و او می تواند به ما در این زمینه کمک کند."

پاول در ادامه گفت: "او بسیار کوشا و سریع است. روی خطاها خوب عمل می کند و دوست دارد که خود را به خط حمله برساند و گلزنی کند، با توجه به این خصوصیات ما می‌خواهیم بلافاصله او این قابلیت‌ها را در زمین نشان دهد."

او افزود: "امروز (پنجشنبه) اولین روز تمرین قوچان‌نژاد با تیم بود و باید ببینیم چطور پیش می رود. او با ما به ویگان سفر می کند و باید ببینیم که آمادگی فیزیکی او تا چه حد است."

بر اساس گزارش وبسایت باشگاه چارلتون، میزان آمادگی قوچان نژاد برای دیدار روز شنبه با ویگان و همین طور شماره پیراهن او به زودی اعلام خواهد شد.