ویلفرد زاها به عنوان بازیکن قرضی راهی کاردیف شد

حق نشر عکس S

ویلفرد زاها، در پایان فرصت نقل و انتقالات ژانویه، به عنوان بازیکن قرضی تا پایان فصل، از منچستر یونایتد به تیم کاردیف پیوسته است.

زاها ۲۱ ساله پنجمین بازیکن انتقالی به کاردیف، در فرصت جابجایی ژانویه است.

این بازیکن تیم فوتبال انگلستان پیشتر تمرین خود را با کاردیف برای دیدار روز شنبه در خانه با نوریچ آغاز کرده است.

فابیو دا سیلوا، یکی دیگر از بازیکنان منچستر یونایتد نیز با یک قرارداد دائمی به تیم کاردیف پیوسته است.

اوله گونار سولسشه، سرمربی کاردیف ضمن تایید انتقال موقتی زاها گفت: "احتمالا دیگر جابجایی ها تمام شده و تنها ممکن است چند بازیکن قرضی به تیم های دیگر بفرستیم."

تیم سولشه در حال حاضر با ۱۸ امتیاز در پایین جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارد. روز شنبه قرار است در مقابل نوریچ مسابقه دهد، که با داشتن ۶ امتیاز بیشتر اکنون در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

در پی اخراج مالکی مک کی، سرمربی سابق کاردیف در دسامبر، سولشه عهده دار این سمت شد و از آن زمان تلاش کرده تا نفوذ و تاثیر خود را بر روی تیم اعمال کند.

کاردیف تحت سرمربی گری او سه دیدار از مسابقات لیگ برتر را در مقابل وستهم، منچستر سیتی و منچستر یونایتد باخته اما در چارچوب مسابقات جام اتحادیه در مقابل نیوکاسل و بولتون به پیروزی دست یافته است.

زاها در ژانویه ۲۰۱۳ با قراردادی ۱۵ میلیون پوندی از کریستال پالاس به منچستر یونایتد پیوست اما به عنوان بازیکن قرضی در سلهرست پارک (استادیوم کریستال پالاس) باقی ماند.

او که در زمان سرمربی گری سر الکس فرگوسن به منچستر یونایتد پیوست تنها در دو مسابقه شرکت داشت و از زمانی که دیوید مویز سرمربی گری این تیم را بر عهده گرفت به عنوان بازیکن تعویضی در برابر نیوکاسل و استون ویلا وارد میدان شد.