دیوید مویز همچنان سرمربی منچستر یونایتد باقی می‌ماند

حق نشر عکس d

دیوید مویز، سرمربی منچستر یونایتد با وجود شکست ناامید کننده این تیم در برابر المپیاکوس، از حمایت کامل باشگاه برخوردار است و به کار خود ادامه می‌دهد.

در دیدار سه شنبه شب، ۲۵ فوریه، از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال المپیاکوس در ورزشگاه کارایسکاکی آتن میزبان منچستر یونایتد بود که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

این شکست باعث شد شایعات فراوانی درباره برکناری دیوید مویز مطرح شود و بنگاه‌های شرط بندی احتمال اخراج او به میزان قابل توجهی افزایش دادند.

این در حالی است که منچستر یونایتد، قهرمان فصل پیش، از آغاز دوره مربیگری دیوید مویز با نتایج ضعیف و با پانزده امتیاز کمتر از چلسی صدرنشین، در رده ششم لیگ برتر فوتبال انگلستان قرار گرفته است.

شیاطین سرخ که پیش از این از جام حذفی و جام اتحادیه انگلستان کنار رفته اند، حالا در خطر حذف از لیگ قهرمانان اروپا هستند.

منچستر یونایتد باید در دیدار برگشت که روز چهارشنبه ۱۹ مارس برگزار می شود، باید با دست کم ۳ گل المپیاکوس را شکست دهد تا به دور بعد راه پیدا کند.

مویز ضمن پذیرفتن مسئولیت کامل در شکست اخیر گفت: "ما بازی بسیار ضعیفی ارائه دادیم. من اصلا انتظار چنین نمایش خوبی را از حریف نداشتم. ما آنها دست کم گرفته بودیم و استحقاق پیروزی نداشتیم."

با این وجود دیوید مویز از حمایت کامل باشگاه برخوردار است و گفته است که در بازی برگشت نتایج را به نفع خود عوض می‌کند.

او در این باره گفت: "ما قصد داریم اشتباهات را جبران کنیم و فرصت انجام این کار را داریم."

او در ادامه گفت: "بازیکنان از شکست های اخیر ناراحت هستند. اولد ترافورد شاهد شب های درخشانی بوده و امیدواریم که باز هم موفقیت هایمان را تکرار کنیم."

میشل گونزالس، سرمربی المپیاکوس پس از پیروزی تیمش برابر منچستریونایتد در نشست خبری گفت: "شکست دادن تیمی همچون منچستریونایتد واقعا خوشحال کننده است."

او در ادامه گفت: "نمی‌توانم خوشحالی‌ام را پنهان کنم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. لحظه زیبا و باور نکردنی برای ما رقم خورد. شکست دادن منچستریونایتد اتفاق بزرگی برای ماست."

مطالب مرتبط