لحظه به لحظه با مسابقه فوتبال ایران و کویت

پوشش زنده

به روز شده در 3 مارس 2014 - 12 اسفند 1392

14:10 GMT

تیم ملی ایران در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا با کویت بازی می‌کند

13:43 GMT

با سلام امروز با گزارش لحظه به لحظه آخرین بازی ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌‌های آسیا با شما خواهیم بود، تیم ملی ایران امروز در ورزشگاه انقلاب کرج مقابل کویت قرار خواهد گرفت.

 

13:43 GMT

تیم ملی ایران به همراه کویت، لبنان، تایلند در گروه دوم مقدماتی جام ملت‌های آسیا قرار دارد، ایران تا پیش از بازی مقابل کویت با 13 امتیاز در صدر جدول و کویت با 9 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته‌اند. ایران و کویت هر دو صعود خود به مرحله نهایی این مسابقات در استرالیا را قطعی کرده‌اند و این بازی برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی دارد.

13:43 GMT

تیم‌های ملی ایران و کویت تا به حال سی و هفت با با یکدیگر بازی کردند که تیم ملی ایران در این سی هفت مسابقه، 16 برد، 12 تساوی و 8 باخت کسب کرده است.

14:01 GMT

کارلوس کی‌روش دیروز در کنفراس خبری پیش از بازی درباره ترکیبی که در این بازی به میدان خواهد فرستاده گفته بود: " ردا این فرصت را به گروهی از بازیکنان جوان خواهیم داد که با تلفیق بازیکنان باتجربه به میدان بروند و این فرصت خوبی که بازیکنان جوان تجربه بازی‌های بین‌المللی را به دست بیاورند."

14:01 GMT

ترکیب تیم ملی ایران: رحمان احمدی، رضا نوروزی، حسین ماهینی، پیام صادقیان، احمد آل نعمه، یعقوب کریمی، محسن بنگر، رضا حقیقی، بختیار رحمانی، احسان حاج صفی و مهرداد جماعتی

BREAKING 14:06 GMT گل برای ایران

بازی از دقایقی پیش در ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شده است و ایران با گل دقیقه یک یعقوب کریمی یک بر صفر از کویت پیش افتاده است

14:06 GMT

تیم ملی ایران که صد و چهار روز دیگر قرار است اولین بازی خود در جام جهانی برزیل مقابل نیجریه انجام دهد، چهارشنبه این هفته در یک بازی تدارکاتی در تهران مقابل گینه قرار خواهد گرفت.

14:06 GMT

بازی امروز ایران و کویت با توجه به صعود هر دو تیم به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا در سال 2015 بیشتر جنبه تشریفاتی برای هر دو تیم دارد با توجه به موافقت فدراسیون فوتبال کویت مبنی بر زودتر برگزار شدن این مسابقه تیم ملی ایران توانست در روز 14 اسفند که "فیفا دی" است استفاده کرده و با گینه یک مسابقه تدراکاتی برگزار کند

14:06 GMT

آندرانیک تیموریان به علت مصدومیت از ناحیه دست در بازی استقلال مقابل الاتحاد عربستان در بازی مقابل کویت و گینه غایب خواهد بود. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران درباره مصدومیت این بازیکن در کنفراس خبری پیش از بازی مقابل کویت گفت: "خبر بد برای استقلال و تیم ملی این است که روز شنبه متوجه شدیم که دست آندرانیک تیموریان دوباره دچار شکستگی کوچک شده است. دیروز در این مورد با قلعه‌نویی صحبت کردن زیرا آندو هنوز این فرصت را دارد که برای حضور در جام جهانی کاملا آماده باشد."

14:07 GMT

تیم ملی آخرین بار در اواخر آبان ماه امسال و در چارچوب بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا در بیروت با لبنان بازی کرد و موفق شد چهار بر یک این تیم را شکست دهد. بازیکنان کارلوس کی‌روش برای اولین بار پس از آن بازی مقابل تیم دیگری قرار می‌گیرند.