چلسی در استمفورد بریج از ساندرلند شکست خورد

حق نشر عکس PA

اولین روز هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلستان با شکست ۱-۲ چلسی از ساندرلند در استمفورد بریج به پایان رسید تا امید آبی‌پوشان لندن برای قهرمانی کمرنگ‌تر شود.

امروز بازیکنان مورینیو در حالی پا به چمن خانگی‌شان گذاشتند که با توجه به نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر، برد و باخت بازی نقش مهم‌تری در نتیجه نهایی تیم‌ها بازی می‌کند.

بازیکنان تیم لندنی رقابت مقابل تیم انتهای جدولی ساندرلند را به خوبی آغاز کردند و موفق شدند در دقیقه ۱۲ به گل برسند. ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی چلسی، زننده این گل بود.

ساندرلندی‌ها اما اجازه ندادند برتری چلسی چندان طول بکشد؛ کانر ویکام در دقیقه ۱۸ با گرفتن انتقام از چلسی نتیجه بازی را به تساوی کشاند.

تلاش شاگردان "آقای خاص" برای سبقت گرفتن از حریف در نیمه اول بی حاصل ماند.

در نیمه دوم بازیکنان چلسی موفق شدند چندین موقعیت گل بیافرینند، اما موقعیت‌هایی بی‌حاصل و خارج از چارچوب دروازه.

در نهایت بهانه پیروزی را بازیکنان چلسی به تیم مهمان دادند. سزار آزپیلیکوئتا با خطا روی جوزی آلتیدور در محوطه جریمه، یک ضربه پنالتی را نصیب ساندرلند کرد.

فابیو بورینی در دقیقه ۸۱ بازی با پای راست توپ را در کنج دروازه چلسی نشاند تا این تیم غرب لندنی، که در رده دوم جدول قرار دارد از سه امتیاز این بازی بی‌بهره شود و فاصله‌اش را با لیورپول صدر نشین بیشتر ببیند.

در حال حاضر لیورپول با اختلاف دو امتیاز بیشتر از چلسی در رده اول جدول نشسته است در حالیکه یک بازی کمتر از این تیم انجام داده است.

پیروزی امروز ساندرلند را ۲۹ امتیازی کرد اما همچنان در انتهای جدول نگه داشت. این تیم با نوریچ، اولین تیم خارج از منطقه خطر، ۳ امتیاز فاصله دارد.

نتیجه بازی‌های دیگر امروز: