علیرضا رحیمی مدیرعامل جدید پرسپولیس شد

حق نشر عکس isna
Image caption علیرضا رحیمی سابقه مدیرعاملی باشگاه سپاهان را در کارنامه خود دارد

هیئت مدیره جدید باشگاه از میان گزینه‌های مطرح شده برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، با اتفاق آراء علیرضا رحیمی را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد.

پیش از این علی پروین پس از استعفای محمد رویانیان از سمت مدیرعاملی در بهمن ماه سال گذشته به طور موقت سمت مدیرعاملی را بر عهده داشت.

علیرضا رحیمی پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرده که تمام تعهدات باشگاه را بر عهده خواهد گرفت: "همان کارهایی که در سپاهان انجام دادم را در پرسپولیس انجام خواهم داد. تمام تعهدات را مدیریت پرسپولیس از این پس به عهده خواهد داشت و امکان ندارد بگویم تعهدات باشگاه از این پس بر عهده من نخواهد بود."

او در مورد بدهی‌های باشگاه‌ پرسپولیس و ترکیب اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه گفته است: "در ایران باب شده اعضای هیئت مدیره باید ورزشی یا فوتبالی باشند. هیچ کجای دنیا این گونه نیست. در تمام دنیا اعضای هیئت مدیره همه سیاسی، اقتصادی هستند. من نیامده‌ام که ۵۰ – ۶۰ میلیارد پول بگیرم و تنها یک تیم فوتبال داشته باشم. پرسپولیس باید روی پای خودش بایستد."

حمید استیلی سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفتگویی درباره دلایل انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفته است: "علیرضا رحیمی جزو گزینه ها بود اما تنها گزینه نبود. در نهایت بررسی و تصمیم هیئت مدیره بر این شد که او مدیریت را بر عهده بگیرد."

آقای رحیمی به مدت ۱۲ سال در بین سال‌های ۱۳۵۲ تا ۱۳۶۴ برای باشگاه سپاهان بازی کرده است و از سال ۱۳۶۵ به عضویت کمیته فنی باشگاه سپاهان در آمد. علیرضا رحیمی پیش از این به مدت دو سال مدیرعامل باشگاه سپاهان بود. او همچنین به مدت ۱۶ سال ریاست فدراسیون هندبال ایران را بر عهده داشت.

در جلسه امروز هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس، که با حضور امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان و دیگر اعضای آن برگزار شد، حمیدرضا سیاسی به عنوان رئیس هیات مدیره، محمد ابراهیم کاظم پور به عنوان نایب رئیس، حمید استیلی به عنوان سخنگو و مهدی خواجه‌وند به عنوان دبیر هیئت مدیره انتخاب شدند.

مطالب مرتبط