پرسپولیس با حامی مالی ۳۰ میلیارد تومانی به توافق رسید

حق نشر عکس ISNA

وب‌سایت خبری وزارت ورزش و جوانان ایران به نقل از امیر رضا خادم از امضای توافق ۳۰ میلیارد تومانی بین باشگاه پرسپولیس و حامی مالی این باشگاه ورزشی خبر داد.

آقای خادم در عین حال با اشاره به هیئت مدیره "آشنا به حوزه اقتصادی" پرسپولیس، گفت که این هیئت مدیره می‌تواند منابع مالی بیشتری را برای این باشگاه فراهم کند.

معاون وزارت ورزش و جوانان ایران قرارداد امضا شده با حامی مالی پرسپولیس را در تاریخ باشگاه‌های ایران "کم نظیر" دانست و گفت: دیگر هیچ نگرانی بابت مسایل اقتصادی پرسپولیس نداریم.

هیئت مدیره باشگاه ورزشی پرسپولیس روز دوشنبه گذشته، ۲۸ آوریل/ ۸ اردیبهشت، علیرضا رحیمی را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد.

حمیدرضا سیاسی به عنوان رئیس هیئت مدیره، محمد ابراهیم کاظم‌پور به عنوان نایب رئیس، حمید استیلی به عنوان سخنگو و مهدی خواجه‌وند به عنوان دبیر هیئت مدیره، دیگر اعضای هیئت‌ مدیره پرسپولیس هستند که در جلسه روز دوشنبه هیئت مدیره و در حضور امیر رضا خادم انتخاب شدند.

مسائل و مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر ایران سهم قابل توجهی در اخبار مربوط به این باشگاه داشتند.

آقای رحیمی بعد از انتخاب شدن به عنوان مدیرعامل باشگاه در مورد بدهی‌های باشگاه گفت: من نیامده‌ام که ۵۰ – ۶۰ میلیارد پول بگیرم و تنها یک تیم فوتبال داشته باشم. پرسپولیس باید روی پای خودش بایستد.

امیررضا خادم در مورد، استقلال، دیگر باشگاه تهرانی لیگ برتر فوتبال ایران هم گفت: "برای این باشگاه با چند گروه معتبر اقتصادی در حال مذاکره هستیم و تا اوائل هفته آینده حامی مالی مناسبی برای استقلال معرفی خواهد شد."

موضوع دیگری که در خبر وزارت ورزش و جوانان از آقای خادم نقل شده، بررسی هیئت مدیره آبی‌های تهران است که به گفته او "تا هفته آینده برای مردم روشن خواهد شد".

مطالب مرتبط