آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی ایران در اتریش

حق نشر عکس AFP
Image caption تیم ملی ایران سه بازی تدارکاتی با مونته‌نگرو، آنگولا و بلاروس در اتریش خواهد داشت

تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری یک اردوی سه هفته‌ای وارد اتریش شد، تیم ملی قرار است در این مدت سه بازی تدارکاتی مقابل تیم‌های بلاروس، مونته‌نگرو و آنگولا برگزار کند.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی ایران در دو مرحله در اتریش برگزار خواهد شد. در مرحله اول تیم ملی ایران تا روز ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) در شهر بادوالترسدورف در ۱۰۰ کیلومتری شهر وین ساکن خواهند بود و در مرحله دوم این اردو از ۳۱ اردیبهشت به مدت ۹ روز در منطقه اشتیگاس‌باخ تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.

تیم ملی فوتبال ایران قرار است در مدت اردوی آماده سازی خود در اتریش سه بازی تدارکاتی برگزار کند. ایران روز ۲۸ اردیبهشت با بلاروس، ۵ خرداد با مونته‌نگرو و در نهایت ۹ خرداد با آنگولا بازی خواهد کرد.

بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی تیم ملی ایران قرار است تا در دو سه روز آینده به ترکیب تیم در اردوی اتریش اضافه شوند.

رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی و سردار آزمون، پنج بازیکن دعوت شده به تیم ملی ایران هستند که در لیگ‌های انگلستان، هلند، اسپانیا و روسیه بازی می‌کنند.

تیم ملی پس از اردوی اتریش پس از توقفی کوتاه در تهران، با ۲۳ بازیکن راهی جام جهانی برزیل خواهد شد و در آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از آغاز جام جهانی در سائوپائولو مقابل ترینیداد و توباگو قرار خواهد گرفت.

تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل با آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین هم گروه است.اولین بازی ایران در جام جهانی روز ۲۶ خرداد مقابل نیجریه خواهد بود.