کواچ: با مشکل در دریافت و سرویس‌های بد از ایتالیا شکست خوردیم

حق نشر عکس iranvolleyball.com
Image caption شهرام محمودی، محمد موسوی، سامان فائزی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، سعید معروف و عبدالرضا علیزاده در ترکیب اولیه تیم ایران مقابل ایتالیا قرار داشتند

بعد از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال مردان ایران در اولین بازی مقابل ایتالیا، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ایران، گفت: بازی بسیار خوبی ارائه دادیم اما مشکل دریافت و سرویس های بد ما باعث شد به پیروزی نرسیم.

آقای کواچ که معتقد است شاگردانش "بازی بسیار خوبی" را مقابل ایتالیا به نمایش گذاشته‌اند، گفت: در حمله مشکلی نداریم اما چند امتیازی که با اشتباه سرویس از دست می‌دهیم نتیجه بازی را به ضرر ما رقم می‌زند.

بنا به گزارش وب‌سایت رسمی فدراسیون والیبال ایران، سر مربی صربستانی این تیم اعتقاد دارد که شاگردانش بازی مقابل ایتالیا را "بدون سرویس" انجام دادند و این مشکل باید برای بازی بعدی این دو تیم حل شود.

آقای کواچ در ادامه صحبت‌هایش گفت که در بازی مقابل ایتالیا، "سرویس‌های موجی که از بازیکنان ایران انتظار می رود" را ندیده است.

تیم ملی ایران برای بار دوم در لیگ جهانی والیبال حضور می‌یابد و بازی مقابل ایتالیا اولین بازی ایران در لیگ جهانی، تحت مربیگری اسلوبودان کواچ بود.

حسین معدنی، مربی تیم ایران هم با اشاره به اینکه مقابل ایتالیا، به عنوان اولین بازی، تیم ایران عملکرد بدی نداشته است گفت: در این مسابقه روی سرویس‌های تیم خود خیلی حساب کرده بودیم اما نتوانستیم در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشیم و دریافت ایتالیایی ها هم بسیار خوب بود.

اولین بازی تیم ملی والیبال ایران در بیست و پنجمین دوره لیگ جهانی والیبال، مقابل تیم ایتالیا با نتیجه نزدیک (۲۵-۱۹، ۲۵-۲۲، ۲۵-۲۳) به پایان رسید.

تیم ایران با ترکیب شهرام محمودی، محمد موسوی، سامان فائزی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، سعید معروف و عبدالرضا علیزاده به میدان رفت.

تیم ایران سال گذشته، تحت مربیگری خولیو ولاسکو، موفق شد در اولین بازی خود مقابل ایتالیا، این تیم را ۳-۱ شکست دهد. هر چند که بازی دوم این دو تیم در لیگ سال گذشته ۳-۲ به نفع تیم ایتالیا به پایان رسید.

مطالب مرتبط