لیگ جهانی والیبال؛ ایران در مقابل برزیل شکست خورد

حق نشر عکس isna

تیم ملی والیبال ایران عصر امروز جمعه ۱۶ خرداد سومین دیدار خود را در لیگ جهانی والیبال مقابل برزیل، پرافتخارترین تیم دنیا برگزار کرد و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد، اما موفق شد یک امتیاز کسب کند.

تیم ملی والیبال ایران پس از قبول دو شکست برابر ایتالیا در هفته دوم رقابت‌های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ امروز و در هفته سوم روبروی برزیل قرار گرفت. برزیل تیمی قدرتمند است که البته امسال پیش از این نتایج خوبی کسب نکرده بود.

این دو تیم در حالی در مقابل هم قرار گرفتند که انگیزه‌های بسیاری برای رویارویی با هم داشتند.

برزیل از چهار بازی قبلی خود برابر ایتالیا و لهستان تنها یک برد کسب کرده بود و تیم ایران هم از دو بازی خود در خاک ایتالیا نتوانست امتیازی به دست آورد.

برای همین هر دو تیم سرسختانه به دنبال کسب امتیاز بودند تا شرایط خود را در جدول رده‌بندی گروه A بهبود بخشند.

اما سرانجام رقابت بین این دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ ( ۲۵ بر ۲۳ - ۲۸ بر ۳۰ - ۲۶ بر ۲۸ - ۲۵ بر ۲۳ - ۱۵ بر ۱۳) به سود تیم ملی والیبال برزیل و شاگردان رزنده تمام شد.

اسلوبودان کواچ پس از برگزاری چهار جلسه تمرین در شهر سائوپائولو ۱۲ بازیکن را برای رویارویی با برزیل انتخاب کرد؛ سعید معروف، مهدی مهدوی، امیر غفور، شهرام محمودی، سید محمد موسوی، آرمین تشکری، سامان فائزی، فرهاد قائمی، علیرضا مباشری، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی‌پور و عبدالرضا علیزاده.

برای برزیل در این مسابقه برونو رزنده، ایزاک سانتوس، والاس ده سوزا، سیدنی دوس سانتوس (سیدائو)، لیندرو ویسوتو، موریلو اندرس، ریکاردو لوکارلی، لوئیز فیلیپه فونتلس، لوکاس ساتکمپ، مائوریکو سیلوا، ماریو پدریرا جونیور و رافائل الیویرا به میدان رفتند.

مطالب مرتبط