فوتبال قهرمانی زنان جنوب آسیا؛ تیم افغانستان مغلوب بنگلادش شد

تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان در نخستین دیدار خود در سومین دوره رقابت‌های بانوان جنوب آسیا به مصاف تیم بنگلادش رفت و بازی را با نتیجه ۶ بر یک واگذار کرد.

در این بازی ابتدا تیم افغانستان در دقیقه ۲۳ توسط مرجان حیدری به گل رسید اما در ادامه با بازی را واگذار کردند.

تیم بنگلادش در ادامه توانست در دقایق ۳۴،۳۶، ۴۷، ۶۲، ۶۹ و در وقت های اضافی بازی شش گل به تیم بانوان افغانستان بزند و این تیم را در نخستین دیدار درهم بکوبد.

در این بازی ویدا زمری دروازه بان اول تیم بانوان افغانستان در یکی از واکنش های خود با تیر دروازه برخورد کرد و راهی بیمارستان شد.

تیم افغانستان در دوره گذشته این رقابت‌ها توانسته بود با کسب چهار امتیاز در مرحله گروهی به نیمه نهایی صعود کند. اما با این نتیجه بدست آمده کار تیم بانوان افغانستان برای صعود بسیار سخت شدهاست. تنها در صورت پیروزی برابر تیم‌های مالدیو و هند و شکست تیم بنگلادش شانس صعود دارد.

در ادامه این مسابقات تیم فوتبال بانوان افغانستان در دومین دیدار روز شنبه به مصاف تیم مالدیو می‌رود و در آخرین دیدار خود روز دوشنبه به مصاف تیم هند می‌رود.

در دیگر بازی گروه اول این مسابقات تیم هندوستان توانست با نتیجه سنگین هشت بر صفر تیم مالدیو را شکست دهد و با تفاضل گل بهتر نسبت به بنگلادش در مکان اول این گروه قرار بگیرد.

سومین دوره مسابقات فوتبال زنان جنوب آسیا در پاکستان در حال برگزاری است.