هری ردنپ از سرمربیگری کوئینز پارک رنجرز کناره‌گیری کرد

حق نشر عکس AFP

هری ردنپ سرمربی کوئینز پارک رنجرز از سمت سرمربیگری این تیم کناره‌گیری کرد، آقای ردنپ علت این اقدام را عمل جراحی زانوی خود عنوان کرده است.

این مربی ۶۷ ساله در حالی این تیم را ترک می‌کند که کوئینز پارک رنجرز در رده یکی مانده به آخر جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارد.

آقای ردنپ در بیانیه‌ای درباره علت کناره‌گیری از سمت سرمربیگری این تیم گفته است:" با کمال تاسف زانوی من فورا تحت عمل جراحی قرار گیرد و با توجه به این موضوع، اگر قادر نباشم که تیم را به صورت کامل همراهی کنم، ترجیح می‌دهم شخص دیگری هدایت تیم را در اختیار گیرد."

لس فردینایند رئیس بخش فوتبال و کریس رمزی مربی آکادمی باشگاه کوئینز پارک رنجرز به طور موقت هدایت این تیم را بر عهده خواهند گرفت. هری ردنپ فصل گذشته پس از پیروزی در بازی پلی آف، کوئینز پارک رنجرز را به لیگ برتر انگلستان هدایت کرد.

سرمربی سابق کوئینز پارک رنجرز که در نوامبر ۲۰۱۲ هدایت این تیم را برعهده گرفت، در بخش دیگری از بیانیه خود آورده است:" من دوران بسیار خوبی را کوئینز پارک رنجرز داشتم، من از همه بازیکنان، کارکنان و به ویژه هواداران که با تشویق و حمایت خود همواره از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم."

تونی فرناندز مدیرعامل باشگاه کوئینز پارک رنجرز هم با انتشار بیانیه کوتاهی از زحمات این مربی تقدیر کرده است.

هری ردنپ تنها یک روز پس از پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی از سمت سرمربیگری کوئینز پارک رنجرز کناره‌گیری کرد، دیروز این مربی در مهلت پایانی خرید بازیکن تلاش زیادی برای تقویت کوئینز پارک رنجرز انجام داد ولی در نهایت تنها توانست مائورو زاراته را به صورت قرضی از وستهم به خدمت گیرد.

صبح دیروز هم تونی فرناندز مدیرعامل این باشگاه توئیتی را در صفحه خود منتشر کرد که به نظر می‌آید با کناره گیری هری ردنپ ارتباطی داشته باشد:"دیگر دسته چکی در کار نیست، ما بازیکنان خوبی داریم، در تابستان همه بازیکنانی که سرمربی مد نظر داشت خریدیم، بازیکنان ما پولکی نیستند."