محمدحسین نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس شد

حق نشر عکس ISNA

محمد حسین نژادفلاح، مدیر کل سابق وزارت ورزش و جوانان به عنوان "سرپرست قائم مقام" باشگاه پرسپولیس انتخاب شد. پیش از این علی اکبر طاهری در غیاب حمیدرضا سیاسی مدیرعامل این باشگاه که در بازداشت به سر می برد، مسئولیت اجرایی این باشگاه را بر عهده داشت.

آقای نژادفلاح که پیشتر عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بوده، گفته است که وضعیت نامناسب این تیم و نارضایتی هواداران این تیم از دلایلی بوده که او بار دیگر به این تیم باز گردد: "هواداران پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و شرایط این باشگاه خوب نبود. همین‌طور مسائل دیگر انگیزه‌ای شد تا من دوباره به پرسپولیس برگردم."

او درباره مشکلات مالی این باشگاه گفته است: "روز گذشته در نشست مفصلی که با وزیر و معاونانش داشتم صحبت‌هایی در مورد مشکلات مالی مطرح کردیم. این مسائل مستقیما روی تیم اثر‌گذار است. بدهی‌های انبوهی که باشگاه به دوش می‌کشد به یک طرف، ولی باید هزینه‌های فعلی باشگاه هم تامین شود تا مسائل مالی کمتر روی تیم تاثیر‌گذار باشد."

پس از انتصاب آقای نژاد فلاح، اخباری درباره مذاکره او با برانکو ایوانکوویچ برای جانشینی حمیددرخشان منتشر شد. آقای نژادفلاح در این باره گفته است:" تا این لحظه تصمیمی برای تغییر کادر فنی نگرفته‌ام. اگر قرار شد درخشان بماند، از او با تمام قوا حمایت می‌کنم اما اگر تصمیم به تغییر کادر فنی گرفتیم این کار را انجام می‌دهم. باید بگویم هیچ کسی از طرف من با برانکو مذاکره نکرده است. "

باشگاه پرسپولیس پس از دستگیری محمدرضا سیاسی مدیرعامل این باشگاه، با مشکلات متعددی روبرو بوده است. مسایل مالی و همچنین نتایج بد این تیم باعث شده هواداران این تیم به شدت به وضعیت این تیم انتقاد کنند.

پرونده محمدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گفته غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه به دادگاه ارسال شده است. گفته می‌شود با وجود ادامه وضعیت آقای سیاسی او از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کناره‌گیری خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس با ۲۵ امتیاز در حال حاضر در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد و در اولین بازی خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار است روز سه شنبه ۵ اسفند در تهران با لخویا قطر بازی کند.