والدس که 'قبول نکرد بازی کند' فروخته می‌شود

حق نشر عکس Reuters

لویی فان‌خال، سرمربی تیم منچستر یونایتد، اعلام کرد که این باشگاه به دنبال فروش ویکتور والدس، دروازه‌بان اسپانیایی این تیم است.

والدس که به تور پیش از فصل منچستر یونایتد در آمریکا دعوت نشده بود، به گفته سرمربی منچستر یونایتد قبول نکرد که در یک بازی برای تیم دوم شیاطین سرخ بازی کند.

فان‌خال، سرمربی ۶۳ ساله سرخ‌پوش‌های شهر منچستر درباره والدس گفت: "او از فلسفه من پیروری نمی‌کند. جایی برای چنین کسی وجود ندارد."

حق نشر عکس Reuters

ویکتور والدس که در ماه ژانویه به منچستر یونایتد پیوست، فصل گذشته تنها در دو بازی به کار گرفته شد.

او در دیدار منچستر یونایتد با آرسنال در استادیوم اولدترافورد پس از مصدومیت داوید دخیا، در ۱۶ دقیقه آخر بازی جایگزین او شد. و یک هفته بعد هم در دیدار با هال سیتی از اول بازی در ترکیب این تیم قرار گرفت.

ویکتور والدس، دروازه‌بان سابق بارسلونا، در طول ۱۲ سال ۳۸۷ بار برای این تیم اسپانیایی بازی کرد، و موفق شد که همراه با این تیم ۶ بار قهرمان لیگ اسپانیا و ۲ بار هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

حق نشر عکس Reuters

با توجه به جدایی ایکر کاسیاس از رئال مادرید، گمانه‌زنی درباره آینده داوید دخیا، دروازه‌بان اول تیم منچستر یونایتد، در هفته‌های اخیر از موضوعاتی بوده که همواره در صفحه‌های ورزشی به آن پرداخته شده. این دروازه‌بان ۲۴ ساله که در دو فصل گذشته از بهترین بازیکن‌های شیاطین سرخ بوده، در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکو مادرید به منچستر یونایتد پیوست.