شکست سنگین بارسلونا در بازی رفت سوپر کاپ اسپانیا

حق نشر عکس Reuters

آتلتیک بیلبائو با هت تریک آریتس آدوریس در بازی رفت سوپر کاپ اسپانیا با چهار گل بارسلونا را در هم کوبید.

بارسلونا که هفته گذشته با گل وقت‌ اضافه پدرو، سویا را مغلوب کرد و قهرمان سوپر جام اروپا شد، خیلی زود و در دقیقه ۱۳ دروازه‌اش روی ضربه زیبای میکل سن‌خوزه از میانه زمین و روی اشتباه تر اشتگن، دروازه‌بان این تیم باز شد.

قهرمان فصل گذشته لالیگا، در پایان نیمه اول با شکست یک بر صفر به رختکن رفت ولی در ۴۵ دقیقه دوم سه بار دیگر دروازه‌‌اش باز شد تا این تیم کار بسیار مشکلی برای تغییر نتیجه در بازی برگشت پیش رو خواهد داشت.

بارسلونا برای دومین بار در کمتر از یک هفته، چهار گل دریافت کرده است. این تیم در بازی سوپر جام اروپا مقابل سویا در حالی که ۴ بر یک از حریف خود پیش بود، سه بار دروازه‌اش در نیمه دوم باز شد تا نتیجه ۴-۴ مساوی شود اما گل دقایق اضافه پدرو باعث شد بارسلونا در نهایت ۵ بر ۴ مقابل حریف خود پیروز شود.

خط دفاعی کم تجربه بارسلونا متشکل از توماس ورمالن و مارک باراتا بارها زیر فشار بازیکنان آتلتیک بیلبائو قرار گرفت و اشتباهات متعدد خط دفاعی و دروازه‌بان بارسلونا در نهایت باعث شد این تیم با نتیجه چهار بر صفر در سن مامس شکست بخورد.

دریافت ۸ گل در دو بازی و اشتباهات متعدد در خط دفاعی دغدغه اصلی لوئیز انریکه سرمربی بارسلونا در آستانه آغاز فصل جدید لالیگا است. بارسلونا در اولین مسابقه خود در فصل جدید لالیگا باید خارج از خانه مقابل آتلیتک بیلبائو قرار گیرد.

بازی برگشت بارسلونا و آتلتیک بیلبائو در سوپرکاپ قرار است روز دوشنبه در ورزشگاه کمپ نو برگزار شود.