لیگ فوتبال ایران؛ چهارمین شکست پرسپولیس

حق نشر عکس Mehr

در ادامه رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا بود که این بازی با نتیجه دو بر یک به سود سایپا تمام شد و چهارمین شکست پرسپولیس در این فصل رقم خورد.

مهمترین لحظه نیمه اول در وقت اضافه این نیمه رخ داد که مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس با خطای دروازه‎بان سایپا در محوطه جریمه متوقف شد و داور به سود پرسپولیس پنالتی گرفت. طارمی خودش این پنالتی را زد اما موفق نشد آن را گل کند و این نیمه بدون گل پایان یافت.

در دقیقه ۶۹ توپ در محوطه جریمه پرسپولیس به دست رامین رضائیان خورد که داور به سود سایپا پنالتی گرفت و رضا نوروزی پنالتی را به گل تبدیل کرد.

گل دوم سایپا را غلامرضا رضایی در دقیقه ۸۱ به گل تبدیل کرد.

در دقیقه ۹۰ باز هم مهدی طارمی با خطای مجید ایوبی در محوطه جریمه سایپا به زمین افتاد. طارمی بار دیگر پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و این آن را گل کرد.

پرسپولیس بس از این بازی، پس از یک برد و یک مساوی با چهار امتیاز در رده چهاردهم لیگ برتر قرار دارد.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس پس از بازی در نشستی خبری گفت: "امروز بازی‌ای بود که فرصت‌های زیادی را به دست آوردیم و تبدیل به گل نکردیم. به هر حال این مشکلی است که باید روی آن کار کنیم و از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. ما در واقع در مقابل یک بازی محکم و همین طور دوندگی بالای تیم حریف راهی نتوانستیم پیدا کنیم و توپ‌های بسیار زیادی را از دست دادیم که می‌توانستیم آن‌ها را رهبری کنیم. مواردی هم منجر به از دست دادن پنالتی شد و البته پنالتی هم حریف به دست آورد."

او در خصوص اینکه چرا مهدی طارمی با وجود اینکه نتوانست پنالتی اول گل کند، پنالتی دوم را هم زد گفت: "در تیم ما پنالتی‌ها را مهدی طارمی می‌زند. او در هر تمرین پنالتی می‌زند. او اعتماد به نفس بالایی دارد و به همین خاطر پنالتی دوم را هم خودش زد."

در حال حاضر سپاهان با ۱۴ امتیاز در صدور جدول قرار دارد و استقلال تهران با ۱۱ امتیاز و یک بازی کمتر در رده دوم است.

مطالب مرتبط