شماره ۲۴ تیم پرسپولیس برای همیشه بایگانی شد

حق نشر عکس TASNIM

پیراهن شماره ۲۴ تیم پرسپولیس که متعلق به هادی نوروزی بازیکن تازه درگذشته این باشگاه بود، با تصمیم باشگاه برای همیشه بایگانی شد.

علی‌اکبر طاهری مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی پس از مراسم بزرگداشت هادی نوروزی گفته که پیراهن این بازیکن برای همیشه در این باشگاه بایگانی خواهد شد و بازیکن دیگری از این شماره استفاده نخواهد کرد.

مدیر عامل پرسپولیس گفته است: "پیراهن هادی نوروزی بایگانی خواهد شد و قرار است در دقیقه ۲۴ تماشاگران تشویق های لازم را انجام دهند."

مراسم بزرگداشت هادی نوروزی بازیکن ۳۰ ساله پرسپولیس امروز در مسجد امیر المومنین تهران برگزار شد.

حق نشر عکس TASNIM

در این مراسم محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران حضور پیدا کرد بود. او در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران با تاکید بر اینکه بازی‌های دو تیم استقلال و پرسپولیس را می‌بیند درباره هادی نوروزی گفت: "هادی نوروزی یکی از بازیکنان جوان و خوب کشور و الگوی ورزشی برای همه ما بود. امیدوارم ورزشکاران ما در حوزه اخلاق به مانند نوروزی الگو باشند و بازیکنان پر‌سپولیس هم بتوانند در بازی‌های خود جایگاه شایسته این تیم را در فو‌تبا‌ل کشور تثبیت کنند."

حق نشر عکس TASNIM

گفته می‌شود بازیکنان باشگاه پرسپولیس قصد دارند برای ادای احترام به هادی نوروزی کاپیتان فقید این تیم، تا انتهای فصل جاری لیگ برتر ایران با پیراهن مشکی مقابل حریفان خود حاضر شوند.

حق نشر عکس TASNIM

بسیاری از بازیکنان و مربیان فعلی و سابق هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در این مراسم حضور داشتند. علی پروین و احمدرضا عابدازه دو بازیکن سابق پرسپولیس در این مراسم شرکت کردند.

حق نشر عکس MEHR

گفته می‌شود نزدیک به ده هزار نفر ذر مراسم بزرگداشت هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس حضور پیدا کردند.

حق نشر عکس MEHR

پرویز مظلومی سرمربی، بازیکنان و پیش‌کسوتان باشگاه استقلال هم در این مراسم حضور داشتند.

حق نشر عکس TASNIM