لویی فان خال پس از تساوی پرگل مقابل نیوکاسل: منچستریونایتد می‌توانست شش گل بزند

حق نشر عکس PA

لویی فان خال، سرمربی منچستریونایتد، پس از تساوی پرگل ۳-۳ مقابل نیوکاسل گفته این تیم "می‌توانست شش گل به ثمر برساند" اما در همین حال تاکید کرد این تساوی "حس یک شکست" را برای او داشته است.

فان خال پیش از این گفته بود که حوصله‌اش از برخی از بازی‌های این فصل منچستریونایتد سر می‌رود، اما این تیم در جریان بازی مقابل نیوکاسل با ارایه یک بازی تهاجمی موفق به ثمر رساندن سه گل شد ولی در آخرین دقایق مسابقه با دریافت گل مساوی، از کسب سه امتیاز بازی باز ماند.

او پس از مسابقه گفت: "مسلما این تساوی برای من مثل حس یک شکست را داشت، ما فرصت برد را زمانی دو بر صفر بودیم از دست دادیم. "

منچستریونایتد در ادامه بازی‌های لیگ برتر انگلستان دیشب (چهارشنبه ۱۲ ژانویه/ ۲۲ دی) در یک بازی خارج از خانه مقابل نیوکاسل قرار گرفت، این تیم در نیمه اول دو بر یک از حریف پیش افتاد.

وین رونی و جسی لینگراد برای منچستریونایتد و جورجیو واینالدوم در اواخر نیمه اول برای دو تیم گلزنی کردند.

نیوکاسل با آغاز نیمه دوم فشار زیادی برای زدن گل مساوی روی دروازه منچستریونایتد وارد کرد و سرانجام پس از خطای کریس اسمالینگ روی میترویچ صاحب پنالتی شد، الکساندر میترویچ مهاجم نیوکاسل پنالتی را تبدیل کرد تا نتیجه ۲-۲ شود.

منچستریونایتد پس از دریافت گل مساوی، بار دیگر توانست با گل زیبای رونی از حریف پیش بیفتند. اما در دقایق اضافه پل دامت با شوت از راه دور نتیجه را ۳-۳ مساوی کرد.

در این مسابقه جسی لینگراد و ماراون فیلینی دو بازیکن منچستریونایتد فرصت‌های ایده‌آلی داشتند تا به تعداد گل‌های منچستریونایتد اضافه کنند ولی در گلزنی ناکام بودند.

فان خال درباره از دست دادن این موقعیت‌های گلزنی گفت: "ما فرصت برد را از دست دادیم، من این موضوع را به بازیکنانم هم گفتم."

در دیگر بازی‌های دیشب، تیم قعر جدولی آستون ویلا پس از گذشت بیش از سه ماه توانست در یک مسابقه لیگ برتر انگلستان، به پیروزی برسد، این تیم روی اشتباه دروازه‌بان کریستال پالاس موفق شد این تیم را یک بر صفر شکست دهد.

وستهم هم در دیگر مسابقه لیگ برتر انگلستان، با نتیجه سه بر یک بورنموث را برد و به رده پنجم جدول صعود کرد.