لیگ برتر والیبال ایران؛ پیکان انصراف داد، بانک سرمایه به عنوان قهرمان معرفی شد

حق نشر عکس Isna

سازمان لیگ برتر والیبال ایران اعلام کرده که به دلیل انصراف تیم پیکان برای بازی در فینال این مسابقات، تیم بانک سرمایه دیگر فینالیست این مسابقات، قهرمان این فصل شده است.

قرار بود بازی فینال ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه، ۲۴ اسفند) در خانه والیبال تهران آغاز شود، اما چند ساعت قبل از آن باشگاه پیکان در نامه‌ای انصراف خود را برای حضور در فینال اعلام کرد.

روز گذشته رضا ابراهیمی، از مربیان تیم پیکان درگذشت و به همین دلیل این باشگاه درخواست کرد که بازی فینال به پس از تعطیلات نوروزی موکول شود که سازمان لیگ برتر این درخواست را نپذیرفت.

در اطلاعیه سازمان لیگ برتر آمده است: "با توجه به نبود زمان کافی برای برگزاری مسابقات در بعد از تعطیلات سال نو و عدم امکان آماده نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه تا بعد از تعطیلات و همچنین آغاز اردوهای فشرده تیم ملی از هشتم فروردین ماه جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک، بنابراین تیم بانک سرمایه به عنوان قهرمان و تیم پیکان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر والیبال ایران در سال ۱۳۹۴ معرفی می شوند."

رضا ابراهیمی، بازیکن سابق تیم ملی ایران هفته گذشته در تمرین تیم پیکان دچار نارسایی قلبی شد و به کما رفت و پس از چند روز درگذشت.

او زمانی نیز دستیار خولیو ولاسکو مربی سابق تیم ملی ایران و مدتی نیز مربی تیم ملی امید بود.

حق نشر عکس Isna