پیروزی ایران بر هند؛ کی‌روش: فقط وعده شنیده‌ام، نمی‌توانم دروغ بگویم

حق نشر عکس ISNA

تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی و در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه ۴ بر صفر تیم ملی فوتبال هند را شکست داد.

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب محمدرشید مظاهری، احسان حاج‌صفی(کاپیتان)، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی(۶۸ داریوش شجاعیان)، وحید امیری، پژمان منتظری(۸۳ سیدجلال حسینی)، سعید عزت‌اللهی، رامین رضاییان، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی(۶۶ کریم انصاری‌فرد) و سردار آزمون به میدان رفت.

گل‌های ایران در این مسابقه را احسان حاجی‌صفی(۳۲ و ۶۵ پنالتی)، سردار آزمون(۶۱) و علیرضا جهانبخش(۷۸) وارد دروازه حریف کردند.

کارلوس کی‌روش سرمربی ایران پس از بازی گفت: " جوانان ما در این دیدار انگیزه بالایی داشتند و موقعیت‌های زیادی را هم خلق کردند. به نظرم استحقاق این را داشتیم که چند گل دیگر هم بزنیم. با این حال بازی زیبایی بود و توانستیم سه امتیاز را بگیریم."

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران همچنین با انتقاد از بی‌توجهی به تیم ملی فوتبال گفت: " توقعات مردم بسیار بالاست. علت ماندن من در ایران این بود که امیدوار بودیم حمایت لازم صورت بگیرد و حمایت شویم اما این حمایت‌ها انجام نشده است."

"نمی‌دانم باید به چه کسی بگویم. شاید باید خواسته‌هایمان را به دولت بگوییم. من نمی‌توانم غیرصادقانه صحبت کنم. هیچکدام از چیزهایی که لازم داشتیم تامین نشده است. در این چند سال صحبت‌هایی که شنیدم فقط وعده و قول بوده است. صحبت‌هایی شنیده ایم در مورد فساد و لمپن ها و .. عشق و علاقه‌ای که من به مردم دارم اجازه نمی‌دهد که هیچ وقت دروغ بگویم. "