کی‌روش: با حضور تماشاگران می‌توانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم

حق نشر عکس

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ایران با عمان در چارچوب رقابت‌های مقدماتی انتخابی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، گفت این بازی به این دلیل مهم است که هدف تیم ایران صعود به جام جهانی به عنوان تیم اول گروه و راهیابی مستقیم به بازی‌های آسیایی‌ است.

او شرایط تیم ملی ایران را در حال حاضر بسیار خوب توصیف کرد و گفت: "ما سعی می‌کنیم با استاندارد بالا وارد میدان بشویم. مطمئنم با حضور خوب هواداران بازی خوبی را انجام خواهیم داد. از هواداران می‌خواهم برای دیدن بازی مقابل عمان به ورزشگاه بیایند".

"ما تیم دومی هم داریم که همگی آماده هستند و می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، هم از بعد انفرادی و هم از نظر تیمی در شرایط خوبی هستیم و امیدوارم بتوانیم موفق باشیم".

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت تیم ملی عمان بازیکنان خوبی دارد و چیزی هم برای از دست دادن ندارد:

"آنها برای کسب افتخار و غرور خودشان وارد زمین می‌شوند و نگاه متفاوتی دارند. این ماجرا برای ایران برعکس است؛ ما با شکست مقابل عمان برخی چیزها را از دست می دهیم."

تیم ایران در حال حاضر با ۱۷ امتیاز از هفت بازی در صدر جدول گروه خود قرار دارد و عمان با ۱۴ امتیاز دوم است. ایران حتی با تساوی مقابل عمان هم به عنوان تیم اول گروه به مرحله بعد صعود خواهد کرد.