شکست لیورپول در بازی رفت نیمه‌نهایی لیگ اروپا

حق نشر عکس AP

یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول، در پی شکست تیم‌اش با نتیجه ۰-۱ از ویارئال در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ اروپا، گفت که لیورپول در بازی برگشت با "همه چیز" به ویارئال حمله خواهد کرد.

لیورپول که شب گذشته در استادیوم ال مادریگا مهمان تیم ویارئال بود، شب گذشته با یک بازی منسجم دفاعی، حمله‌های تیم میزبان را محدود کرد.

اما، شاگردان کلوپ، مربی آلمانی قرمزها، که با شکست دادن بروسیا دورتموند به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرده‌اند، موفق نشدند که تا پایان بازی دروازه‌شان را بسته نگه دارند.

در دقایق آخر بازی، ضد حمله سریع ویارئال تیم میزبان را صاحب گل کرد. دنیس سوارز پس از یک فرار سریع وارد محوطه جریمه لیورپول شد، و با یک پاس در عرض توپ را به آدریان لوپز رساند تا او توپ را به درون دروازه لیورپول هدایت کند.

سرمربی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: "الان وقت سرخوردگی نیست. اگر بازیکن‌های بخواهند، می‌توانند برای ۱۰ دقیقه خشمگین باشند. اما، بعد از آن بازی را پست سرمان بگذاریم."

سرمربی ۴۸ ساله لیورپول ادامه داد: "راستش، این بازی رفت بود. اولین فکرم بعد از باخت این بود که 'متاسفم، اما هنوز تمام نشده. شما هم باید به انفیلد بیایید، و ما آماده خواهیم بود'."

دیدار برگشت این دو تیم هفته آینده در استادیوم انفیلد شهر لیورپول برگزار خواهد شد.

حق نشر عکس PA
Image caption پرونده دوپینگ مامادو ساکو، مدافع لیورپول، توسط یوفا در حال بررسی است و این بازیکن فعلا ۳۰ روز محروم شده
حق نشر عکس PA
Image caption هم‌دلی هواداران ویارئال با حادثه هیلزبورو در سال ۱۹۸۹ که در آن ۹۶ هوادار لیورپول کشته شدند. روی پرچم: شماره ۹۶ کنار متن 'هیچ‌وقت تنها راه نمی‌روی' (شعار مشهور لیورپول)

مطالب مرتبط