عکس‌خبر؛ گری لینه‌کر با شورت برنامه اجرا کرد

گری لینه‌کر٬ ستاره سابق فوتبال انگلستان و مجری برنامه "مسابقه روز" (Match of the Day) بی‌بی‌سی که در فصل گذشته گفته بود اگر لستر سیتی قهرمان انگلستان شود٬ این برنامه را بدون لباس اجرا خواهد کرد، به عهد خود وفا کرد و در نخستین قسمت این برنامه در فصل جدید نیمه عریان و فقط با لباس زیر حاضر شد.

او در این برنامه که مرور بازی‌های لیگ برتر انگلستان است و با حضور چند کارشناس برگزار می‌شود٬ با یک شورت جلوی دوربین ظاهرا شد.

لینه‌کر که خود متولد لستر است و فوتبال حرفه‌ای‌اش را با این تیم آغاز کرده٬ در میانه فصل پیش٬ قهرمانی تیم محبوبش را در لیگ برتر آن‌قدر دور از ذهن می‌دانست که چنین شرطی بست.

لینه‌کر٬ ۵۵ ساله در این برنامه گفت که فقط همین یک بار این‌گونه جلوی دوربین رفته و گفت: "یک معجزه ورزشی باعث شد که او با لباس زیر ظاهر شود."

او حدود ۴۰ ثانیه از برنامه را نیمه عریان اجرا کرد و در بخش‌های بعدی با پیراهن و شلوار روی صحنه رفت.

کاپیتان پیشین تیم ملی انگلستان که در ۱۹۴ بازی برای لستر ۹۵ گل زده گفت: "در دسامبر گذشته که این شرط احمقانه را بستم٬ مطمئن بودم که شانس لستر برای قهرمانی لیگ صفر است. اما معجزه شده و این اتفاق افتاد. عالی بود."

لستر سیتی که ابتدای فصل گذشته بختش برای قهرمانی یک به پنج هزار پیش‌بینی شده بود٬ در پایان فصل با ده اختلاف با تیم دوم برای نخستین بار در تاریخ قهرمان انگلستان شد.

Image caption لینه‌کر در کنار ایان رایت (راست) و آلن شیرر کارشناسان برنامه