سرمربی ذوب‌آهن 'به دلیل سوء تفاهم باشگاه را ترک کرد'

حق نشر عکس TASNIM

یحیی گل‌ محمدی، سرمربی ذوب‌آهن اصفهان گفت به دلیل سوء تفاهم با رئیس باشگاه از این تیم جدا شد.

آقای گل‌محمدی درباره جدایی‌اش از باشگاه ذوب آهن گفت:"مسائلی در شش ماه گذشته ایجاد شد و سوء تفاهمی بین من و آذری وجود داشت. نمی‌خواهم با جزئیات در این باره صحبت کنم چون مسائل درون خانواده بوده و دوست ندارم بعد از جدایی‌ام حاشیه‌ای برای ذوب آهن ایجاد شود... من حتی در تمدید قراردادم هم با باشگاه به مشکل خوردم و از هفته سوم لیگ وارد حاشیه شدم. حتی این اتفاقات موجب تعلیق من از کار شد و فکر می‌کنم شرایط ادامه همکاری مهیا نبود و با توجه به تمایل باشگاه برای استعفا با آن موافقت کردم."

مربی پیشین تیم‌های صبا و پرسپولیس در مورد عملکردش در ذوب‌آهن به خبرگزاری تسنیم گفت: "زمانی که هدایت تیم ذوب‌آهن را بر عهده گرفتم، این تیم در خطر سقوط قرار داشت و چند فصل متوالی نتیجه نمی‌گرفت، اما با همکاری خوبی که بین هیئت مدیره باشگاه، مدیرعامل، رسانه‌ها، همکاران خودم در کادرفنی و بازیکنان با غیرت ذوب‌آهن به وجود آمد، توانستیم دو قهرمانی برای این تیم در جام حذفی به‌دست بیاوریم. ضمن اینکه در لیگ هم نتایج بسیار خوبی گرفتیم و در چند بازی مقابل پرسپولیس و استقلال پیروز شدیم. حتی دربی اصفهان را هم بردیم."

به گزارش تسنیم پس از جدایی یحیی گل‌محمدی دستیاران او به کارشان در این تیم ادامه می‌دهند و اولین جلسه تمرین ذوب‌آهن زیر نظر مجتبی محسنی برگزار شد.

ذوب آهن اصفهان که در دو دوره قبلی جام حذفی ایران قهرمان شده، در اولین بازی‌اش در رقابت‌های جام حذفی امسال پنجشنبه ۸ مهر در بوشهر با شهرداری این شهر بازی خواهد کرد. این تیم در پایان هفته هفتم لیگ ایران نیز با ۶ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

موضوعات مرتبط