http://www.bbcpersian.com

17:39 گرينويچ - جمعه 26 اکتبر 2007 - 04 آبان 1386

توقف استقلال مقابل ابومسلم

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، روز جمعه تیم استقلال تهران در دیدار خانگی مقابل ابومسلم خراسان متوقف شد و نسبت به هفته پیش دو پله در جدول رده بندی پایین رفت.

استقلال که ابتدای این هفته پگاه گیلان را در شهر رشت برده بود، با امید کسب سه امتیاز دیگر بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه هشتم مسابقه توسط فرهاد مجیدی به گل دست یافت.

اما گل دقیقه شصت و پنجم اولروم، آقای گل فصل پیش لیگ برتر ایران، نتیجه را به تساوی کشاند تا استقلال در روزی که ناصر حجازی مربی خود را به دلیل محرومیت کنار زمین نداشت به یک امتیاز رضایت داده و در رده نهم بایستد.

ابومسلم خراسان نیز که برای اولین بار تحت هدایت پرویز مظلومی، بازیکن سال های دور استقلال و همبازی حجازی، به میدان می رفت با این تساوی یازده امتیازی شد و با یک بازی عقب افتاده در رده شانزدهم جدول ایستاد.

در دیگر دیدارهای هفته یازدهم فوتبال ایران پاس همدان سه بر دو راه آهن را شکست داد و به بالای جدول نزدیک تر شد؛ مقاومت شیراز و ذوب آهن اصفهان نیز به ترتیب میهمانان خود نفت آبادان و پیکان را بردند.

ذوب آهن که حال و روز خوشی ندارد و در جدول لیگ برتر ایران تنها پگاه گیلان را پایین تر از خود می بیند، با برد یک بر صفر مقابل پیکان کمی به وضعیت خود سر و سامان بخشید.

از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، روز پنجشنبه هم دو مسابقه برگزار شده بود، که در آنها پرسپولیس صدرنشین در زمین تیم ملوان بندرانزلی یک بر یک مساوی کرد و استقلال اهواز در زمین خود سه بر دو پگاه گیلان را برد.

نتیجه کامل مسابقات این هفته به شرح زیر است:


استقلال تهران 1 - ابومسلم خراسان 1
پاس همدان 3 - راه آهن تهران 2
شیرین فراز کرمانشاه 1 - صباباتری 1
ذوب آهن اصفهان 1 - پیکان تهران 0


مقاومت شیراز 2 - نفت آبادان 0
ملوان انزلی 1 - پرسپولیس 1
استقلال اهواز 3 - پگاه گیلان 2

جدول لیگ برتر ایران تا پایان روز پنجشنبه نیز از این قرار است:

1- پرسپولیس (11 بازی، 25 امتیاز)
2- سپاهان اصفهان (8 بازی، 19 امتیاز)
3- صباباتری (11 بازی، 18 امتیاز)
4- استقلال اهواز (11 بازی، 16 امتیاز)
5- ملوان انزلی (11 بازی، 16 امتیاز)
6- استقلال تهران (11 امتیاز، 14 امتیاز)
7- پاس همدان (10 بازی، 17 امتیاز)

بازگشت به صفحه ورزش