هدف احمدی‌نژاد از نوشتن نامه سرگشاده به رهبر ایران چیست؟
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

هدف احمدی‌نژاد از نوشتن نامه سرگشاده به رهبر ایران چیست؟

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران در نامه ای سرگشاده به آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، ضمن انتقاد از عملکرد قوای سه گانه نوشته که مقام های قضایی در افکار عمومی به هر دلیل متهم هستند و مواضع و تکذیب های پی در پی آنان نه تنها کمکی به بهبود شرایط نکرده بلکه وضع را بدتر کرده.

پیش از انتشار این نامه، غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه ایران آقای احمدی‌نژاد، را به گفتن "ده‌ها دروغ و خلاف واقع و به گفته او گنده‌گویی و توهین در اظهاراتش علیه قوه قضاییه متهم کرده و گفته که دلیل برخورد نکردن با آقای احمدی‌نژاد در آینده مشخص خواهد شد.

محمود احمدی نژاد در ماه های اخیر، در اظهار نظرهای گوناگون به انتقاد از وضعیت مدیریتی کشور، قوه قضاییه و "خانواده لاریجانی" پرداخته و در مقابل، با واکنش های تند مسئولان قضایی مواجه شده.

در چشم‌انداز بامدادی چهارشنبه هشتم آذر برابر ١٣٩٦ (٢٩ نوامبر ٢٠١٧) جلال فرهنگ مجری برنامه گفتگویی داشت با روزبه میرابراهیمی روزنامه نگار ساکن نیویورک.

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی بی سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این امواج و فرکانس‌های رادیویی و ماهواره‌ای پخش می‌شود.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی بی سی، به صفحه رادیو مراجعه کنید یا برنامه‌های ما را بر روی ساوند کلاود بشنوید.