عبور معترضان از خط قرمزهای نظام در شب سوم اعتراضات؛ به کجا چنین شتابان؟
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

عبور معترضان از خط قرمزهای نظام در شب سوم اعتراضات؛ به کجا چنین شتابان؟

دامنه اعتراضات مردم در ایران از مشهد به شهرهای مختلف از جمله تهران، کرمانشاه، شهرکرد، بندرعباس، ایذه، اراک، زنجان، ابهر، دورود، خرم‌آباد، اهواز، کرج و تنکابن گسترش پیدا کرده و در برخی موارد به خشونت کشیده شده است.

ویدیوهایی که کاربران در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند حکایت از آن دارد که برخی تجمعات در تهران تا نیمه شب ادامه پیدا کرده و گروهی از مردم در نزدیکی پل کالج - تقاطع خیابان انقلاب و خیابان حافظ - علیه آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، "مرگ بر خامنه‌ای" شعار می‌دادند.

همچنین کوی دانشگاه تهران شاهد اعتراضاتی بوده است؛ در اراک نیز معترضان به یک خودروی پلیس حمله و آن را تعقیب کرده‌اند. گروهی از معترضان هم گفته می شود در بندر عباس به خیابان آمدند، ضد حکومت و در حمایت از رضا شاه پهلوی شعار دادند.

در چشم انداز بامدادی یکشنبه دهم دی ۱۳۹۶، علی همدانی مروری دارد بر آخرین خبرهای ایران و سپس در میزگری با حضور کارشناسان به بحث درباره دلایل و آینده این اعتراضات می‌پردازد.

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این امواج و فرکانس‌های رادیویی و ماهواره‌ای پخش می‌شود.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی بی سی، به صفحه رادیو مراجعه کنید یا برنامه‌های ما را بر روی ساوند کلاود بشنوید.

موضوعات مرتبط